Politerno > Україна і світ > Пенсійне забезпечення та соціальна підтримка: Разумков скликає позачергове засідання Ради, слуги проти

Пенсійне забезпечення та соціальна підтримка: Разумков скликає позачергове засідання Ради, слуги проти

  • 4 Жовтня, 2021
  • 303 Переглядів
  • 0

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков на 7 жовтня скликає позачергове засідання парламенту.

Про це повідомила прессекретар Разумкова Ольга Туній у Facebook.

“Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про проведення позачергового засідання у четвер, 07 жовтня о 16:00, на вимогу 153 народних депутатів”, – йдеться у повідомленні.

На порядку денному – сім законодавчих ініціатив, які стосуються пенсійного забезпечення та соціальної підтримки.

Позафракційний народний депутат Антон Поляков у своєму Телеграм опублікував підписний бланк для збирання підписів нардепів щодо низки законодавчих ініціатив, який подав на ім’я голови Верховної Ради Дмитра Разумкова:

“Друзі, готовий повідомити вам про дуже важливий проект, над яким трудився останні кілька місяців: нарешті вийшло зібрати необхідну кількість підписів для позачергового засідання з питання підняття пенсій!

Підписали всі – від ЄС до ОПЗЖ. Проігнорували на рівні фракцій тільки «слуги». Кілька підписів від них отримав, і то тільки від тих небагатьох, кого ще можна назвати адекватними”, – зазначив Поляков.

Нагадаємо, спікер парламенту Дмитро Разумков заявив, що профільний парламентський комітет намагається сфальсифікувати закон про олігархів перед наданням йому на підпис документу.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь