Politerno > Україна і світ > Керівництво партії “Голос” “відмило” більше мільйона гривень, – Юрчишин

Керівництво партії “Голос” “відмило” більше мільйона гривень, – Юрчишин

  • 19 Листопада, 2021
  • 368 Переглядів
  • 0

Член депутатського об’єднання “Справедливість” Ярослав Юрчишин заявляє, що антикорупційні органи виявили розтрату державних коштів керівництвом партії “Голос”.

Скан-копією звернення депутатського об’єднання “Справедливість” Юрчишин опублікував на своїй facebook-сторінці.

 

“Керівництво партії “Голос” нагло краде кошти з державного бюджету.

НАЗК знайшло певні нестикування у бюджеті “Голосу”. Цьогоріч з держбюджету до казни Рудик і “Легітимного” (глузливе прізвисько для Железняка серед опозиційних членів до керівництва партії – ред.) має надійти 82 мільйони гривень. Це – річний бюджет партії. Втім, у ньому вже є щонайменше одна “дірка”. На суму понад мільйон гривень!”, – заявив нардеп.

У повідомлення на сайті Національного агентства із запобігання корупції йдеться, що в партії “Голос” придбали послуги у низки ФОПів на суму понад 1,3 млн гривень. Однак, у фінансовій звітності немає доказів надання підприємцями замовлених послуг.

Майже 600 тисяч гривень з цієї суми виділили на “моніторинг ЗМІ та пошук інформації”. Але, як стверджує Юрчишин, підприємці просто скопіювали текст публікацій громадянської мережі “Опора” і видали їх за свою роботу.

Наразі фінансування партії “Голос” з державного бюджету призупинили. Цьогоріч партії виділили майже 82 мільйони гривень.

Столична поліція розпочала кримінальне розслідування за статтею Кримінального кодексу про порушення порядку фінансування політичних партій (частина 4 статті 159-1). 

Крім того, на думку Юрчишина, витрачені керівництвом партії гроші могли бути спрямовані на створення фейків про очільницю об’єднання “Справедливість” Олександру Устінову.

Юрчишин спільно із ще 10 народними депутатами, обраними від партії “Голос”, утворили власне депутатське об’єднання “Справедливість” та не вважають себе членами команди, очолюваної керівницею партії Рудик.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE