Politerno > Україна і світ > З “Голосу” вийшла частина нардепів, створивши у Раді об’єднання “Справедливість”

З “Голосу” вийшла частина нардепів, створивши у Раді об’єднання “Справедливість”

  • 16 Червня, 2021
  • 469 Переглядів
  • 0

У середу, 16 червня, 10 нардепів з фракції “Голос” оголосили про створення у Верховній Раді окремого об’єднання “Справедливість”.

Про це йдеться у заяві групи, оголошеній у Верховній Раді.

“Вчора, керівництво партії та фракції перетнуло червону лінію й остаточно поховали партію та фракцію. Саме тому ми, 10 народних депутатів, об’єдналися у групу “Справедливість”, щоб і надалі відстоювати інтереси українців, а не керівництва партії та фракції чи олігархів”, – зазначила Олександра Устінова.

10 нардепів – це рівно половина від складу фракції “Голосу” в парламенті. 

До об’єднання “Справедливість” увійшли: Соломія Бобровська, Галина Васильченко, Юлія Клименко, Роман Лозинський, Наталя Піпа, Ольга Стефанишина, Олександра Устінова, Володимир Цабаль, Андрій Шараскін, Ярослав Юрчишин.

Депутати звинувачують керівництво партії в “узурпації влади та паплюженні принципів демократії, що призвели до фактичного знищення іміджу партії та фракції”, у підтримці голосувань за “дерибани” столичної землі, бажанні знищити антикорупційні органи та “договорняках”.

Згадали вони і скандальне голосування за відтермінування введення норм закону про повномасштабний дубляж фільмів та серіалів українською мовою на телебаченні.

Крім цього, народні депутати висловили недовіру керівнику фракції Ярославу Железняку.  “Він порушує закон та положення про фракцію і понад квартал ігнорує обов’язок скликати та вести засідання фракції”, – йшлося в заяві з трибуни. 

Також депутати заявили, що ініціюють виключення з фракції голови партії Кіри Рудик, як депутатки, що має більше 50% прогулів. 

“Нагадаємо, ми у програмі партії на парламентських виборах обіцяли забирати мандат у тих, хто прогулює більше половини засідань. Час виконувати обіцянки починаючи з себе” – додали нардепи.

10 нардепів уже створили свій сайт, на якому заявляють, що “Голос” рейдернули: “Владу в “Голосі” захопили люди, що не мають нічого спільного з цінностями, які декларувала партія”. 

Раніше про свій вихід із партії оголосив один з її засновників, шоумен Сергій Притула, деякі інші партійці, а частина територіальних осередків заявили про свою ліквідацію.

Нагадаємо, партія “Голос” презентувала антиолігархічний пакет законопроектів щодо протидії олігархічному впливу. Всі пропозиції будуть зареєстровані в парламенті найближчим часом.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE