Politerno > Україна і світ > “Влада президента Зеленського погрожує мені вбивством”, – Бутусов

“Влада президента Зеленського погрожує мені вбивством”, – Бутусов

 • 29 Листопада, 2021
 • 365 Переглядів
 • 0

Головний редактор Цензор.нет Юрій Бутусов заявив, що Офіс президента Зеленського погрожує вбити його “як Гонгадзе” протягом тижня.

Далі наводимо повний текст Фейсбук-допису журналіста:

Сьогодні радник голови офісу президента А.Єрмака Олексій Арестович оприлюднив великий текст, наповнений образами на мою адресу, зокрема, посадовець заявив, що невідомі готують з мене “нового Гонгадзе”, і планують вбити протягом тижня – ніби-то для підбурювання протестів проти влади: Арестович вказав, що він ніби озвучив “ймовірний сценарій”, і ніби він збирається надати мені державну охорону, але образлива форма подачі не залишає сумнівів – посадовець офісу президента висловив замасковану погрозу моєму життю.

Арестович заявив навіть, що “Бутусов більше не може вважатися журналістом”. Тобто тим самим підкреслює, що права захисту журналістів з його точки зору на мене більше не мають розповсюджуватись.

Найбільш загрозливо звучить, що мене мають вбити “як Гонгадзе”. Я непогано знав Георгія Гонгадзе по журналістській діяльності, і добре пам’ятаю, як за місяць до своєї загибелі він написав звернення до генерального прокурора М.Потебенька, де заявив, що за ним слідкують правоохоронні органи, і він викрив спостережння СБУ та МВС. Здавалось, такий розголос владу зупинить. Але Гонгадзе був вбитий після того, як президент Кучма сказав міністру МВС Кравченко “вивезти та віддати його чеченцям”. Саме влада вбила журналіста.

Тепер влада президента Зеленського погрожує мені вбивством. Це робиться навмисно гучно, щоб перелякати усіх моїх близьких та знайомих.

Вважаю заяву Арестовича продовженням кампанії тиску на мене як на журналіста, прямим залякуванням – після ганебної поведінки Зеленського на прес-конференції, після кримінальної справи, ланцюжок погроз кожного дня посилюється.

Дуже вдячний Медіаруху журналістів за заяву на мою підтримку з засудженням тиску на свободу слова в Україні.

“” Читайте також: “Медіарух” заявляє, що тиск на Бутусова неприпустимий

Неймовірно вражений величезною та вражаючою підтримкою громадянського сусупільства – про це напишу окремо, нема слів від вдячності, це потребує окремого допису.

Вимагаю негайних дій правоохороних органів та допиту посадових осіб офісу президента, зокрема пана Арестовича щодо погроз моєму життю.

Вбачаю головною загрозою моєму життю дії з боку президента Володимира Зеленського, голови офісу президента Андрія Єрмака, начальника комітету по розвідці при президенті – першого секретаря РНБО Руслана Демченка, заступника голови офісу президента Олега Татарова, голови СБУ Івана Баканова, в.о. голови ДБР Олексія Сухачьова.

Ці люди блокують належне розслідування усіх кримінальних справ щодо провалу спецоперацій ГУР МО – ДБР досі не викликає на допит учасників наради в кабінеті президента, після якого стався провал. Замість публічних відповідей на прес-конференції, на які пан Зеленський не відповів на жодне моє питання, його підлеглі відкрили кримінальну справу та висловлюють відкриті погрози.

Мета оточення Зеленського – змусити мене припинити розслідування провалів низки розвідувальних операцій ГУР МО України у липні-грудні 2020-го року, та викриття російської агентури у офісі президента. Та дискредитувати можливі протести у випадку моєї загибелі. Я чудово пам’ятаю як це робили олігархічні канали після того як вбили Георгія – яким тільки брудом не обкидували, навіть фільми крутили по всіх каналах про те, якою Гонгадзе був поганою людиною.

І якщо замах на мене буде здійснено – то не з метою провокації протестів проти влади. А якраз для того, щоб дискредитувати будь-які протести проти влади, і прикрити від розслідування російську агентуру. Тому пишу про це одразу, щоб уникнути випадковостей та непорозумінь у випадку чого. “Як Гонгадзе”.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що журналіст Юрій Бутусов працював на олігарха Ігоря Коломойського і образився, бо не отримала посади у Міноборони. Бутусов відповів, що Зеленському має бути соромно і він перекладає свою відповідальність на інших.

Юрій Бутусов заявив, що єдиною адекватною відповіддю на звинувачення Зеленського у смертях на Донбасі через публікації журналіста мав би бути ляпас, але його зупинила повага до статусу президента.Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь