Politerno > Україна і світ > У США прокоментували заяви Резнікова про відсутність загрози нападу РФ

У США прокоментували заяви Резнікова про відсутність загрози нападу РФ

  • 25 Січня, 2022
  • 259 Переглядів
  • 0
Псакі

Попри заяви представників української влади у США вважають, що дії Росії на кордоні України є агресивними й можуть бути підготовкою до вторгнення.

Нагадаємо, як заявив міністр оборони Олексій Резніков на телеканалі ICTV, станом на цей момент Збройні сили РФ не створили жодного ударного угруповання, що свідчило б про підготовку наступу на Україну.

“Станом на сьогоднішній день фактаж, який ми спостерігаємо за даними нашої розвідки, фактаж, який спостерігають розвідки наших країн-партнерів приблизно подібний до тієї ж ситуації, що була навесні минулого року, перед Великоднем. Тому сьогодні, станом на цей момент не створено жодного ударного угруповання Збройними силами РФ, що свідчило б про те, що завтра вони підуть у наступ”, – сказав Резніков.

Він підкреслив, що “ризиковані сценарії є, вони можливі з погляду ймовірності у майбутньому”. “Але станом на сьогоднішній день такої демонстрації, такої загрози не існує”, – наголосив Резніков.

Водночас, міністр оборони зазначив, що “не оцінює високо” сценарій можливого наступу РФ на Україну 20 лютого, про що заявив командувач Операції об’єднаних сил Олександр Павлюк.

“Наші Збройні сили, наше командування, Генеральний штаб мають опрацьовані всі сценарії найгіршого варіанту, щоб знати, як вони діятимуть у разі настання такої ситуації”, – пояснив очільник міноборони. 

Своєю чергою представниця Білого дому Джен Псакі на брифінгу заявили, що “ніхто не може дізнатися про думки Володимира Путіна, російського керівництва, але те, що ми бачили, – це різні форми підготовки”.

“Ми віддали би перевагу шляху дипломатії, але ми не можемо передбачити думки Путіна, й ми безперечно бачимо агресивні дії та підготовку до дій на кордоні”, – додала представниця Білого дому.

Так вона відповіла на прохання прокоментувати заяви представників української влади про те, що наразі загрози російського нападу немає.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь