Politerno > Україна і світ > Anonymous: “Усі російські державні телеканали зламано”

Anonymous: “Усі російські державні телеканали зламано”

  • 7 Березня, 2022
  • 573 Переглядів
  • 0

Хакерська група Anonymous заявила про злам російських потокових сервісів і державних телеканалів.

“Хакерська група Anonymous сьогодні зламала російські потокові сервіси Wink і Ivi (типу Netflix) і телеканали (трансляцію – ред.) у прямому ефірі “Россия 24”, “Первый канал”, “Москва 24″, щоб транслювати кадри війни з України”.

“Усі російські державні телеканали зламано”, – повідомили Anonymous.

На відео показано замість трансляції РосТБ кадри війни в Україні.

Також Anonymous у Twitter опублікували фото, на яких видно замість трансляції повідомлення про те, що “звичайні росіяни проти війни” в Україні та заклик до росіян виступити проти геноциду РФ в Україні.

“Ми – звичайні громадяни Росії. Ми виступаємо проти війни на території України.

Росія та росіяни проти війни!

Ця війна розв’язана злочинним, авторитарним режимом Путіна від імені простих громадян РФ. Росіяни, виступайте проти геноциду в Україні”, – сказано в повідомленні.

Anonymous – це міжнародна група хакерів та кіберфахівців, які з політичних міркувань борються в кіберпросторі з урядами країн світу, політичними структурами та елітами.

Нагадаємо, після російського вторгнення в Україну хакерська група Anonymous зламала сайт Міноборони РФ і оприлюднила базу даних з телефонами, поштами та іменами його співробітників.

Кілька днів тому білоруські хакери заблокували рух білоруською залізницею для того, щоб ускладнити переміщення вантажів воєнного призначення.

Кількість українців, які рятуються від російської агресії та вирушили до Польщі, перевищила мільйон людей.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь