Politerno > Україна і світ > Окупанти вбили більше цивільних, ніж загинуло бійців усіх структур оборони, – Резніков. ВІДЕО

Окупанти вбили більше цивільних, ніж загинуло бійців усіх структур оборони, – Резніков. ВІДЕО

  • 10 Березня, 2022
  • 573 Переглядів
  • 0

Російські окупанти вбили більше цивільних українців, ніж загинуло в боях наших військових з усіх структур сектору оборони.

Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков на Facebook.

“Зазнавши нищівних втрат, російські окупанти розпочали терористичну війну. Вони поводяться як злочинці і боягузи. Вони вбивають і захоплюють у заручники мирних громадян, жінок та дітей.

Станом на 10 березня російські інтервенти вбили більше цивільних українських громадян, ніж загинуло в бою наших військових з усіх структур сектору оборони. Я хочу, щоб це почули не тільки в Україні. А в усьому світі.

Кремль бомбить школи, лікарні і пологові будинки. Москва нікого не захищає. Вона знищує. Вони не здатні воювати з нашою армією, гвардією, теробороною. Тому атакують найбільш незахищених.

Ми помстимося за кожного українця. Кожен російський терорист відповість за вчинені проти людства злочини! Списки учасників інтервенції та їх пособників у нас є і вони будуть надані всім відповідним інституціям. Ніхто не залишиться безкарним за всі жахи і зло, що вони принесли Україні і світові”, – зазначив Резніков.

За словам Резнікова, для керівництва держави зараз у приорітеті – збережння життя людей: організація гуманітарних коридорів для евакуації громадян та доставка гуманітарних вантажів.

“Робиться усе можливе, зважаючи, що росіяни не тримають слово”, – зазначив він.

Нагадаємо, за даними радника міського голови Маріуполя Петра Андрющенка, за час блокади міста російськими окупантами загинуло близько 1300 мирних мешканців.

Жодна людина не була евакуйована гуманітарним коридором з Маріуполя до Запоріжжя через обстріли окупантів, також до міста не змогла потрапити гуманітарна допомога. У той же час понад 2000 громадян і будинок літніх осіб евакуювали з Бучі Київської області.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь