Politerno > Україна і світ > Якщо Україна надалі успішно захищатиметься, Путін погрожуватиме ядерними ударами – Пентагон

Якщо Україна надалі успішно захищатиметься, Путін погрожуватиме ядерними ударами – Пентагон

  • 18 Березня, 2022
  • 2028 Переглядів
  • 0

Розвідувальне управління Пентагону вважає, що Путін погрожуватиме застосуванням ядерної зброї проти Заходу, якщо український опір під час війни продовжиться.

Про це повідомив директор розвідуправління Міністерства оборони США, генерал-лейтенант Скотт Беррієр, якого цитує Bloomberg.

Поєднання непокори України та економічних санкцій поставить під загрозу “здатність Росії виробляти сучасні високоточні боєприпаси”, заявив Беррієр на слуханнях до комітету Палати представників у справах збройних сил у четвер.

Звіт розвідки складався із 67 сторінок. У ньому повідомлялося, що тривала війна загрожує скороченням російського модернізованого арсеналу озброєнь, а економічні санкції, ймовірно, кинуть РФ в затяжну економічну депресію та дипломатичну ізоляцію.

“Оскільки ця війна та її наслідки поступово послаблюють звичайні сили Росії, вона, ймовірно, все більше покладатиметься на свої ядерні засоби стримування, щоб сигналізувати Заходу та проєктувати силу на свою внутрішню та зовнішню аудиторію”, – зазначив Беррієр.

Беррієр додав, що попри сильніший, ніж очікувалося, опір України та відносно високі втрати на початкових етапах конфлікту, Москва, схоже, сповнена рішучості просуватися вперед, використовуючи більш смертоносні засоби, доки український уряд не буде готовий погодитися на вигідні для Москви умови.

Така оцінка Пентагону прозвучала напередодні телефонної розмови між президентом США Джо Байденом та президентом Китаю Сі Цзіньпіном.

Нагадаємо, у Москві путінський режим влаштував “святковий концерт” на честь восьмої річниці незаконної окупації Криму та на підтримку війни в Україні.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь