Politerno > Україна і світ > Голова УЗ заявив, що залізничного сполучення між Україною та Білоруссю більше немає

Голова УЗ заявив, що залізничного сполучення між Україною та Білоруссю більше немає

  • 19 Березня, 2022
  • 1283 Переглядів
  • 0

Залізничного сполучення між Україною та Білоруссю більше не існує, що ускладнить забезпечення окупаційних військ.

Про це в етері “Настоящего Времени” (телеканал, створений Радіо Свобода та Voice of America) розповів очільник Укрзалізниці Олександр Камишін.

“Я звертався до білоруських залізничників не виконувати злочинні накази и не вести російські воєнні ешелони в Україну. Я можу сказати, що сполучення між Білоруссю та Україною немає”, – розповів він.

Водночас Камишін відмовився зазначити, з якого моменту відсутнє сполучення між країнами, аби не нашкодити білоруським залізничникам.

“Я не можу уточнювати деталі, але я вдячний білоруським залізничникам за те, що вони роблять… Я вірю, що ці люди зможуть зупинити роботу залізниці Білорусі за напрямком перевезень військових ешелонів в бік України”, – додав Камишін.

Наразі залізничні шляхи у непридатному стані, підтвердив Камишін, відтак російська техніка з боку Білорусі не зможе проходити.

Тим часом в мережі з’явилося відео, як ГУР спільно з бійцями «Азова» провело спецоперацію поблизу кордону з РФ, під час якої у стратегічних цілях було підірвано залізничний міст, по якому окупанти постачали своїм підрозділам боєприпаси і провізію.

Нагадаємо, в Україні офіційно нарахували 562 особи військовополонених РФ, для яких запрацювали спеціальні табори.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE