Politerno > Україна і світ > Путін напав на Україну, бо боїться, діє жорстоко, тому що вже сам панікує – Джонсон

Путін напав на Україну, бо боїться, діє жорстоко, тому що вже сам панікує – Джонсон

  • 19 Березня, 2022
  • 829 Переглядів
  • 0

Прем’єр-міністр Британії порівняв напад росії на Україну із діями нацистів та попередив – перемога Кремля стане “початком нової ери залякування у всій Східній Європі”.

Як повідомляє “Європейська правда” із посиланням на Sky News, таку заяву Борис Джонсон зробив на весняній конференції британських консерваторів у Блекпулі. Показово, що гостем конференції був посол України Вадим Пристайко.

Джонсон впевнений – Путін перебуває в “повній паніці” з приводу можливої революції в Москві, і саме тому він намагається “так жорстоко погасити вогонь свободи в Україні”.

Засуджуючи “злісний і варварський напад на невинних мирних жителів”, британський прем’єр провів пряме порівняння з діями нацистів під керівництвом Адольфа Гітлера у 1940-х роках.

Він також попередив , що російський президент не зупиниться на Україні, і що перемога Кремля розпочне “початок нової ери залякування в усій Східній Європі” і дасть “зелене світло для автократів у всьому світі”.

Також Борис Джонсон заявив, що Путін напав на Україну, бо боїться.

«Звичайно, Путін не вірив, що Україна в найближчому майбутньому стане членом НАТО. Він чудово знав, що жодні боєголовки на українській землі не розміщуватимуть. Та й у ту міфічну нісенітницю, яку він написав про історію російського народу, він теж не вірить.

Я не думаю, що річ у цьому. Я думаю, що він боїться України з іншої причини. Він боїться, бо в Україні є вільна преса. Україна має вільні вибори. І з кожним роком, коли Україна ставала все ближчою, хоч і не без помилок, до свободи, демократії та відкритих ринків, він боявся українського прикладу все сильніше.

І він боявся, що це неминуче трапиться з ним, бо в путінській Росії тебе садять на 15 років у в’язницю за те, що ти називаєш вторгнення вторгненням. А якщо ти хочеш поборотися з Путіним на виборах, тебе отруять або застрелять», – сказав британський прем’єр.

Як відомо, два британські експрем’єри: лейборист Гордон Браун та консерватор Джон Мейджор підтримали ідею створення спеціального трибуналу, подібного до Нюрнбергського, для розслідування дій Владіміра Путіна в Україні.

Нагадаємо, залізничного сполучення між Україною та Білоруссю більше не існує, що ускладнить забезпечення окупаційних військ.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE