Politerno > Україна і світ > Путін постійно їздить із командою лікарів та приймає ванни з екстракту рогів оленів – розслідування

Путін постійно їздить із командою лікарів та приймає ванни з екстракту рогів оленів – розслідування

  • 1 Квітня, 2022
  • 689 Переглядів
  • 0

Президента РФ Володимира Путіна в поїздках супроводжують багато лікарів, а сам він цікавиться нетрадиційною медициною – наприклад, приймає ванни з екстракту рогів оленів.

Про це йдеться у розслідуванні “Проекту” до 70-річчя Путіна.

 

Дослідивши контракти, журналісти “Проекту” дійшли висновку, що у 2016-2017 роках президента в середньому супроводжували п’ять лікарів.

До речі, у листопаді 2016-го Путін не з’являвся на публіці п’ять днів — і в цей період до сочинського санаторію “Русь” заселилося одразу 12 медиків.

До 2019 року, пише видання, Путіна супроводжували вже в середньому дев’ять лікарів.

“Проект” зазначає, що найчастіше із президентом їздить онколог Євген Селіванов, який також займався проблемами щитовидної залози. Його називають “лікарем, який може першим виявити проблеми із щитовидною залозою, зокрема онкологічні”.

Видання також розповідає про інтерес Путіна до ванн з екстракту пантів (м’яких незакостенілих рогів маралів).

Першим у російській еліті пантовими ваннами зацікавився Сергій Шойгу, тоді голова МНС. У середині нульових він вперше привіз президента на Алтай і переконав його на користь процедури — нібито вона покращує роботу серцево-судинної системи та омолоджує шкіру. Путін, який почав більше думати про здоров’я, в одній з поїздок занурився у ванну з варевом з оленячих рогів, що видає специфічний запах.

Знайомий президента стверджує, що того попереджали — немає жодного переконливого доказу користі пантових ванн. Але Путіну сподобалося, з того часу він бував на Алтаї ще неодноразово.

 

Нагадаємо, російські загарбники частково відвели підрозділи з півночі Київщини у бік Білорусі, водночас на Донецькому та Луганському напрямку ЗСУ відбили сім атак ворога.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь