Politerno > Україна і світ > Позасудові страти в Україні були частиною плану Путіна щодо вторгнення – глава MI6

Позасудові страти в Україні були частиною плану Путіна щодо вторгнення – глава MI6

  • 4 Квітня, 2022
  • 387 Переглядів
  • 0

Позасудові страти входили в плани путінського вторгнення в Україну.

Про це керівник британської розвідки MI6 Річард Мур написав у Twitter.

“Ми знали, що плани Путіна щодо вторгнення включали позасудові страти його військовими і розвідувальними службами. Повідомлення про вбивства у стилі страти мирних жителів зі звільнених районів викликають жах і холодять кров” – написав він.

Таким чином Річард Мур відреагував на заяву глави МЗС Британії Ліз Трасс з засудженням масових вбивств мирних жителів у звільнених містах і селах Київщини.

“Ми повинні притягнути до відповідальності винних за жахливі дії російських військ у Бучі, Ірпіні та інших місцях України. Режиму Путіна не дозволять приховати свою причетність до цих звірств” – заявила Трасс.

1 квітня міський голова Бучі Анатолій Федорук заявив про звільнення міста від російських окупантів.

Після цього почала відкриватися інформація про звірства, які скоїли в окупованому місті російські військові. Зокрема, мер Федорук повідомив, що у місті виявили братську могилу, де поховали майже 300 людей, по вулицях лежать десятки трупів, деякі із них із зав’язаними руками. На вулицях міста також виявляли тіла оголених жінок.

Президенти Франції та Німеччини зробили заяви щодо масових вбивств російськими військовими мирних мешканців Бучі та інших окупованих міст та сіл. Своєю чергою міноборони РФ не визнає звірств своїх військових у Бучі Київської області та запевняє, що за час окупації міста жоден місцевий мешканець не постраждав від насильницьких дій.

З території Київщини вивезли 410 тіл вбитих мирних жителів – судмедексперти оглядають тіла для документування злочинів росії.

Російська влада намагається перехопити ініціативу і скликати засідання Ради безпеки ООН на 4 квітня, щоб обговорити вбивство цивільних на території Київської області під час окупації.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE