Politerno > Україна і світ > На Харківщині спецпризначенці підірвали міст, яким рухалася російська колона

На Харківщині спецпризначенці підірвали міст, яким рухалася російська колона

  • 14 Квітня, 2022
  • 231 Переглядів
  • 0

Сили спеціальних операцій підірвали міст з російською технікою, що прямувала до Ізюму.

Про це повідомило Командування Сил спеціальних операцій ЗС України у Facebook.

 

Командування не вказує точну дату початку операції, лише уточнює, що кілька днів тому було виявлено додаткову ворожу техніку на Харківщині – бронеавтомобіль “Тигр”, Камаз і три Урали, що рухалися в сторону Ізюму на підсилення ворожого угруповання.

“Установивши маршрут руху ворожої колони, оператори ССО України здійснили дорозвідку об’єкту, що найбільше підходив для проведення інженерної засідки. Це був міст на шляху ворожої техніки. Далі – кропітка фахова робота: визначення місця встановлення зарядів, розрахунок необхідної кількості тротилового еквіваленту.

Заклавши вибухівку у визначене місце, оператори ССО України чекали на ворога, який нічого не підозрюючи їхав на зустріч смерті. Підрив мосту разом із російською технікою здійснили згідно визначеного задуму, знищивши усю ворожу колону.

Підірвавши міст із росіянами, наші оператори за допомогою БПЛА підтвердили ураження цілі. Після цього справу довершили наші колеги із Сил оборони України”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 13 квітня внаслідок обстрілів Харкова загинули 4 мирних жителів, 10 поранені. 

Ракети українського протикорабельного комплексу “Нептун” влучили у російський ракетний крейсер “Москва” ЧФ РФ, через що на ньому виникла пожежа.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь