Politerno > Україна і світ > “Час спливає, а це наші життя!”: захисники просять евакуації з “Азовсталі”

“Час спливає, а це наші життя!”: захисники просять евакуації з “Азовсталі”

  • 7 Травня, 2022
  • 330 Переглядів
  • 0

Захисник Маріуполя Сергій Волина, який разом з побратимами тримає оборону в бункерах “Азовсталі”, заявив, що захисники опинилися у пекельному реаліті-шоу, за яким спостерігає увесь світ. І вони все ще сподіваються, що рішення про їх порятунок буде прийняте.  

Про це повідомив командир 36-ої бригади морської піхоти ЗСУ Сергій Волина у Facebook.

 

“Здається, ніби я опинився в якомусь пекельному реаліті-шоу, де ми – військові, боремося за життя, використовуємо кожен шанс для порятунку, а весь світ просто спостерігає цікавий сюжет! Такі сценарії використовують у фільмах та серіалах. Різниця лише в тому, що це не фільм, а ми не вигадані персонажі! Це реальне життя! Біль, страждання, голод, муки, сльози, страх, смерть – все справжнє!

Що мене дивує? Цинізм! Людський цинізм не має меж! Є загальноприйняті правила, вони однакові для всіх, засвідчені купою законів, підписів та печаток, але вони не діють! Тоді навіщо вони потрібні?

На що я сподіваюсь?

На диво!!! На те, що вищі сили (в широкому розумінні цього слова) знайдуть рішення для нашого порятунку! І це пекельне реаліті-шоу закінчиться…

Вищі сили, ми чекаємо на результат ваших дій… Час спливає, а час – це наші життя!”, – зазначив Волина.

Воїн підкреслив, що бійці залишаються вірними Україні, і що вони просять усіх докласти максимум зусиль для евакуації військових.

“Білі прапори, для евакуації цивільних, використовуються вже четвертий раз, під час кожної евакуації людей. Ціна останньої евакуації – троє вбитих і шестеро поранених військових. Маріупольський гарнізон зробив все можливе для порятунку мирного населення”, – додав Волина.

Нагадаємо, віце-прем’єр-міністерка Ірина Верещук стверджує, що з території “Азовсталі” в Маріуполі евакуювали всіх жінок, дітей та людей похилого віку.

 

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь