Politerno > Україна і світ > З “Азовсталі” вивезли усіх жінок, дітей і людей похилого віку – Верещук

З “Азовсталі” вивезли усіх жінок, дітей і людей похилого віку – Верещук

  • 7 Травня, 2022
  • 342 Переглядів
  • 0

Віце-прем’єр-міністерка Ірина Верещук стверджує, що з території “Азовсталі” в Маріуполі евакуювали всіх жінок, дітей та людей похилого віку.

Про це повідомляється на facebook-сторінці Верещук.

“Наказ Президента виконано: всіх жінок, дітей та людей похилого віку з Азовсталі евакуйовано. Цю частину маріупольської гуманітарної операції завершено”, – зазначила Верещук.

На території заводу “Азовсталь” залишаються українські захисники, які боронять територію заводу від російських військ, які переважають кількістю. Військові, по суті, оточені в підземеллях заводу.

Родичі та близькі захисників постійно звертаються до української влади та міжнародної спільноти, аби їх негайно врятували. Зокрема, озвучують пропозицію операції так званої “extraction”, подібну до операції “Динамо”, яку провели сили Союзників під час облоги Дюнкерка в червні 1940 року. Тоді в ході битви за Францію рятувальні кораблі евакуювали по морю англійських, французьких і бельгійських військових, а також созні підрозділи, коли на суходоі їх зусібіч оточили сили Вермахту.

Українська влада неодноразово запевняла, що докладає всіх зусиль у дипломатичному вимірі щодо виведення українських захисників з “Азовсталі”. Зеленський твердить, що українським силам поки що бракує засобів для проведення військової операції з деблокування Маріуполя.

Бійці полку “Азов” переконані, що деблокада Маріуполя є можливою, та очікують відповідних рішучих дій від військово-політичного керівництва країни.

Нагадаємо, 7 травня полк “Азов” заперечив фейк про нібито “капітуляцію” захисників Маріуполя з білим прапором.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE