Politerno > Україна і світ > У Києва ефективна ППО, але є загроза масованого ракетного удару – генерал-лейтенант

У Києва ефективна ППО, але є загроза масованого ракетного удару – генерал-лейтенант

  • 22 Червня, 2022
  • 472 Переглядів
  • 0

На сьогодні великою загрозою є ймовірність ракетних обстрілів Києва. Також не можна виключати ймовірність спроб формування нових ударних угруповань на Київському та Чернігівському напрямках.

Про це повідомив командувач угруповання сил і засобів оборони міста Києва генерал-лейтенант Олександр Павлюк в інтерв’ю “Укрінформу“.

“На сьогодні безпека Києва, Київщини, всієї України забезпечується уздовж лінії зіткнення на Харківщині, Луганщині, Донеччині, Херсонщині. Для ворога Київ лишається і лишатиметься головною метою його загарбницьких мрій. Він ніколи не відмовиться від цього.

Про це нам слід постійно пам’ятати і не виключати ймовірність спроб формування нових ударних угруповань на Київському та Чернігівському напрямках за рахунок заходів “тотальної мобілізації” резервістів, залучення запасів техніки та озброєння радянських часів, яких ще є вдосталь на базах зберігання.

Незважаючи на великі втрати російської армії у живій силі, озброєнні та військовій техніці, агресор все ще має значний людський та технічний ресурс”, – зазначив Павлюк.

Він додав, що з огляду на стан та положення військ противника раптово або у стислі терміни це здійснити неможливо. Разом з тим, у разі успіху противника у Східній операційній зоні, значна частина його сил та засобів може бути переміщена звідти на Київський напрямок та задіяна у формуванні нового ударного угруповання. Отже, небезпека повторного наступу на Київ лишається.

Водночас, на думку командувача, на сьогодні більш вірогідною є загроза ракетних ударів по Києву. Павлюк вкотре закликав усіх киян та гостей столиці не втрачати пильність та вчасно реагувати на сигнали повітряної тривоги.

“Наразі реальнішою загрозою для нашої столиці є завдання супротивником ракетних ударів по критичних об’єктах державного управління, військової та цивільної інфраструктури. Маємо цьому багато прикладів.

Проте довкола Києва створено достатньо ефективну та ешелоновану систему ППО, яка в цілому здатна захистити місто від засобів повітряного нападу та постійно вдосконалюється.

Однак імовірність прориву зони ППО у разі масованого ракетного удару все ж таки існує”, – підкреслив генерал-лейтенант.

Нагадаємо, “Репортери без кордонів” стверджують, що українського журналіста й фотографа Макса Левіна та його друга солдата Олексія Чернишова російські солдати стратили під Києвом свідомо, ймовірно, після допитів і тортур.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE