Politerno > Україна і світ > Україна буде існувати довше, ніж житиме Путін, а Росія вже програла війну – Блінкен

Україна буде існувати довше, ніж житиме Путін, а Росія вже програла війну – Блінкен

  • 24 Червня, 2022
  • 276 Переглядів
  • 0

США й надалі підтримуватимуть Україну в протистоянні російській агресії, а РФ вже програла у розв’язаній нею ж війні.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це Блінкен заявив на пресконференції в Берліні у п’ятницю.

“Українці обороняються з неймовірною відвагою, а Росія вже програла. Метою Путіна, як він сам казав, було знищення України як незалежної та суверенної країни. Ця мета зазнала невдачі. Суверенна і незалежна Україна буде існувати довше, ніж житиме Путін”, – заявив він.

Блінкен додав, що Росія, попри досягнення певних успіхів на Донбасі, далека від вирішальної перемоги, а ті досягнення, які вона вже має, обійшлися їй у надзвичайно високу ціну.

“За повідомленнями, з початку вторгнення загинули або зазнали поранень десятки тисяч російських військових. Росія продовжує втрачати танки, авіацію, бронетехніку у великих кількостях”, – зазначив держсекретар США.

Він додав, що навіть у разі подальшого наступу Росія займе повністю зруйновані нею ж міста, а українські військові натомість відійдуть на більш укріплені позиції, де зможуть ефективно оборонятися.

“Наша розвідка повідомляє, що російські війська і далі потерпають від низького бойового духу, високого рівня смертності, проблем із технікою і керівництва, яке відмовляється повідомляти їм про реальний стан справ на полі бою”, – наголосив Блінкен.

Нагадаємо, українські захисники змусили окупантів відійти з оборонних позицій на Херсонщині, відбили штурм на Слов’янському та Сєвєродонецькому напрямках, а також біля Мар’їнки, водночас окупанти оволоділи селом Миколаївка на Бахмутському напрямку.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE