Politerno > Україна і світ > Британська розвідка вказала на дилему, перед якою стоїть командування РФ

Британська розвідка вказала на дилему, перед якою стоїть командування РФ

  • 25 Липня, 2022
  • 815 Переглядів
  • 0

Розвідка Британії зазначає, що військові РФ продовжують стикатися з дилемою посилення наступу на сході чи зміцнення оборони на заході.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії.

 

“На Донбаському та Херсонському напрямках тривають безрезультатні бої. Російські командири продовжують стикатися з дилемою, чи посилити наступ на сході, чи зміцнити оборону на заході”, – йдеться в огляді.

Крім того, британська  розвідка відзначає проблеми окупантів з військовою технікою.

 

Зазначається, що 18 липня 2022 року розвідка ідентифікувала російський завод з ремонту та ремонту військової техніки поблизу Барвінок Бєлгородської області Росії, за 10 км від кордону з Україною.

Там було щонайменше 300 пошкоджених машин, у тому числі основні бойові танки, бронетранспортери та вантажівки загальної підтримки.

“На додаток до добре задокументованих кадрових проблем, Росія, ймовірно, продовжує боротися з вилученням і ремонтом тисяч бойових машин, які були пошкоджені під час дій в Україні”, – йдеться в огляді.

ВІДЕО ДНЯ
 

Британська розвідка вважає, що глава МЗС РФ Сергєй Лавров заговорив про “розширення географії” війни через підготовку Росією ґрунту для проведення нових “референдумів” за межами Луганщини та Донеччини.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський звільнив Руслана Демченка, який підпадав під люстрацію, з посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE