Politerno > Україна і світ > В РФ проводять мобілізацію медиків через велику кількість поранених на війні в Україні — Генштаб

В РФ проводять мобілізацію медиків через велику кількість поранених на війні в Україні — Генштаб

  • 25 Липня, 2022
  • 125 Переглядів
  • 0

У РФ без широкого розголосу проводять мобілізацію медичного персоналу, так як не можуть впоратися з кількістю поранених окупантів.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

У РФ через велику кількість поранених переповнені військові шпиталі. Їхня пропускна спроможність не розрахована на такий потік пацієнтів, що унеможливлює надання якісної медичної допомоги.

Російське керівництво вирішило провести мобілізацію медиків, зокрема у Москві. Здебільшого залучають хірургічний персонал, але це стосується фахівців майже всіх медичних спеціальностей. Заходи відбуваються без широкого розголосу в ЗМІ та серед громадськості.

Медиків мають намір направляти до тимчасово окупованих територій України, а саме до Маріуполя, Луганська та Донецька. Персонал, який не має хірургічний фах, планують “оптимізувати” до роботи у прифронтових зонах. Терапевтів направлятимуть як асистентів хірургів, а педіатри — на посадах військових фельдшерів тощо.

В окремих населених пунктах тимчасово окупованої Донецької області розміщують автобуси. У них облаштовано так звані “мобільні медичні поліклініки”. Зазначено, що вони мають приймати хворих з-поміж місцевих жителів, але після огляду їх змушують здавати кров для потреб “захисників армії ДНР та російських військовослужбовців, які воюють в Україні”.

Так званий “начальник відділу охорони здоров’я Бердянську” Микола Мірошниченко “проінспектував” службові квартири лікарів “Бердянського територіального медичного об’єднання”. Він видав розпорядження, щоб їх перерозподілили. Покинуті квартири мають намір віддати тим, хто погодився на співпрацю з окупантами.

Як повідомлялося, російські контрактники, які відмовляються продовжувати участь у війні проти України, утримуються “під вартою” в окупованій Луганській області, їх силою змушують повернутися на фронт.

Сьогодні стало відомо, що внаслідок удару по готелю в місті Красний Луч Луганської області у ніч на 24 липня знищено 100 російських військових.

Нагадаємо, розвідка Британії зазначає, що військові РФ продовжують стикатися з дилемою посилення наступу на сході чи зміцнення оборони на заході.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE