Politerno > Тернопільщина > Керівник тернопільського аеропорту Пуківський сам у себе купив нафтові резервуари за заниженою ціною

Керівник тернопільського аеропорту Пуківський сам у себе купив нафтові резервуари за заниженою ціною

  • 9 Червня, 2023
  • 6407 Переглядів
  • 0

На початку квітня відбувся аукціон, на якому було реалізовано майно Тернопільського обласного комунального підприємства «Фірма «Тернопільавіаавтотранс»».

Йдеться про шість металевих резервуарів для зберігання нафтопродуктів об’ємом 75 м. куб., діаметром 3,2 м – 8,80 м.

Натисніть на зображення, щоб збільшити:

Арешт рухомого майна боржника №30375038, серія та номер: 60879837 здійснено 07.03.2023 р. відділом примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень в Івано-Франківській та Тернопільській областях Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Попередній арешт рухомого майна № 29510731 датований 23.11.2021, видавником виступав Тернопільський відділ державної виконавчої служби у Тернопільському районі Тернопільської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Отже, на аукціоні ПП «Дружба – нафтопродукт», засновником якої є керівник Тернопільського обласного комунального підприємства «ФІРМА «ТЕРНОПІЛЬАВІА­АВТОТРАНС»» Артем Пуківський, придбало п’ять резервуарів по ціні 153 900.00 грн за штуку.

Один резервуар за 115 000.00 грн придбало ФГ «Золотий жайвір», яке за всіма ознаками участь в аукціоні приймала як «спойлер» ПП «Дружба – нафтопродукт», адже його керівник і учасники аукціону Дацків Марія Михайлівна та Дацків Оксана Василівна – родичі.

У даному ауціоні простежується змова в інтересах ПП «Дружба – нафтопродукт».

За даними колишніх працівників аеропорту «Тернопіль», вигляд резервуарів не повинен ввести в оману читачів – це якісні резервуари із нержавіючої сталі, які лише зовні покрилися брудом. За даними Politerno, ціна лотів занижена у півтора раза.

Слід зазначити, що саму процедуру аукціону теж повинні дослідити правоохоронці, так як, за даними джерел у керівництві аеропорту, арешт майна аеропорту є незаконним.

Довідково:

Як зазначалося у розслідування Politerno ““Відновлення аеропорту” часів Головка. Два незаконних призначення Пуківського. Ч.3. Заява про злочин“, 1-го вересня 2021 року за усним розпорядженням голови обласної ради Михайла Головка керівник аеропорту Тернопіль прийняв на посаду заступника директора з авіаційної безпеки Пуківського А.І. за суміщенням, оскільки на той час його основним місцем його роботи була посада  директора ПП «Дружба – нафтопродукт».

27-го вересня 2021 року Пуківський А.І. стає виконувачем обов’язків директора аеропорту «Тернопіль».

Дане призначення викликає багато запитань, адже відбулося без погодження кандидатури уповноваженим органом з питань цивільної авіації.

Погодження кандидатури на посаду заступника керівника аеропорту, експлуатанта аеродрому, експлуатанта аеропорту з авіаційної безпеки Державіаслужбою здійснюється за стандартною процедурою, а саме – шляхом направлення листа з відповідними матеріалами кандидата на посаду заступника керівника аеропорту, експлуатанта аеродрому, експлуатанта аеропорту з авіаційної безпеки на ім’я голови Державіаслужби.

Призначати на посаду заступника керівника аеропорту, експлуатанта аеродрому, експлуатанта аеропорту з авіаційної безпеки за суміщенням – забороняється.

На адресу Державної авіаційної служби України від керівництва аеропорту Тернопіль в продовж серпня 2021 року не надходили жодні документи щодо розгляду кандидатури Пуківського Артема Ігоровича на посаду Заступника директора з авіаційної безпеки.

Отже, призначення Артема Пуківського на посаду Заступника директора з авіаційної діяльності аеропорту «Тернопіль» було незаконним.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE