Politerno > Україна і світ > Новий “Слуга народу”: фірма ведучого “1+1” зніме серіал “СМТ Інгулець” за 33 млн бюджетних коштів

Новий “Слуга народу”: фірма ведучого “1+1” зніме серіал “СМТ Інгулець” за 33 млн бюджетних коштів

  • 19 Липня, 2023
  • 1877 Переглядів
  • 0

За даними порталу закупівель Прозорро, 18 липня був підписаний контракт між фірмою ведучого “1+1” Юрія Горбунова “Прототип продакшн” і ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України” щодо створення серіалу під робочою назвою “СМТ Інгулець”.

Про це повідомив народний депутат України Володимир Ар’єв.

“Мало вам новорічної комедії за 14 млн грн бюджетних коштів? Велике годівництво друзів і колег Зеленського триває. Фірма ведучого 1+1 Юрія Горбунова “Прототип Продакшн” зніме вам серіал “СМТ Інгулець” за 33 мільйони бюджетних гривень”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з даними сайту Прозорро, компанія Горбунова має створити серіал під робочою назвою “СМТ Інгулець” до 31 грудня 2023 року. Послуга також містить написання/адаптацію сценаріїв та передбачає частковий технологічний цикл виробництва. Нардеп припускає, що створений серіал будуть транслювати на “1+1”.

В документації на сайті Рrozorro є анотація до серіалу: “Два талановитих айтишніка Максим та Данило втікають з фронтового Харкова і, по дорозі на Львів, опиняються на Кіровоградщині в смт “Інгулець”, де всім керує фермер Олексій Паровоз по кличці “Батя”. Програмістів записують до місцевої самооборони і призначають чергувати на місцевий блокпост і час від часу працювати на фермі”.

“Є сильна підозра, що головним героєм буде улюбленець коломойського телебачення, власник ФК “Інгулець”, аграрій Олександр Поворознюк. Той самий, який матюкає все навколо, крім Зеленського, якого він любе. Це, звісно, припущення, але після серіалу “Слуга народу” нічому не здивуюсь. Народу втулять новий образ – малограмотного, агресивного, балакучого невігласа. І народ за це тепер заплатить зі своєї кишені”, – додав Ар’єв.

Нагадаємо, вночі 19 липня Росія атакувала зернові термінали в портах Одеса та Чорноморськ, внаслідок цього зазнала пошкоджень інфраструктура трейдерів.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE