Politerno > Україна і світ > Тотальний провал: в Андріївці 3 ОШБ за два дні вщент розбила 72 ОМСБР окупантів

Тотальний провал: в Андріївці 3 ОШБ за два дні вщент розбила 72 ОМСБР окупантів

  • 15 Вересня, 2023
  • 542 Переглядів
  • 0

Вранці 15 вересня стало відомо, що село Андріївка у Бахмутському районі Донецької області офіційно звільнене захисниками. 

Пресслужба 3-ї окремої штурмової бригади на своєму Tg-каналі повідомила, що під час операції з деокупації військовим вдалося розбити там вщент 72-у окрему мотострілецьку бригаду. 

Захисники ліквідували начальника бригадної розвідки, трьох комбатів та майже всю піхоту разом з офіцерами. Також Росія втратила багато техніки. Все це – результат роботи 3-ї ОШБ протягом двох днів. 

“В результаті блискавичної операції російський гарнізон Андріївки був оточений, відрізаний від основних сил та знищений, – розповідають у бригаді. – Підрозділи 72-ї ОМСБр неодноразово діставали вагомих втрат та поразок від зіткнень з Третьою штурмовою раніше. Тепер, після відновлення та перегрупування, ворог зазнав тотального провалу”. 

Зараз в Андріївці все ще тривають важкі бої, захисники намагаються закріпитися на нових місцях. 3 ОШБ пояснює, що взяття цього села – це шлях захисників до прориву на правому фланзі від Бахмута, а також ключ до успіху всього подальшого наступу.

“За результати цих боїв ми платимо високу ціну. І за кров кожного нашого бійця буде відплачено тільки кров’ю”, – підсумували у бригаді. 

14 вересня заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що сили оборони на Бахмутському напрямку звільнили населений пункт Андріївка, командування 3-ої окремої штурмової бригади офіційно спростувало цю інформацію, назвавши її хибною та передчасною.

Нагадаємо, у п’ятницю 15 вересня Служба безпеки України провела обшуки у народного депутата Нестора Шуфрича, обраного від забороненої нині проросійської партії ОПЗЖ.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE