Politerno > Україна і світ > Білий дім розіслав листа із реформами, які має реалізувати Україна для отримання допомоги

Білий дім розіслав листа із реформами, які має реалізувати Україна для отримання допомоги

  • 25 Вересня, 2023
  • 510 Переглядів
  • 0
білий дім США

Заступник радника Білого дому з національної безпеки з питань міжнародної економіки Майк Пайл відправив на адресу Координаційної платформи донорів лист із переліком реформ, які повинна зробити Україна для продовження надання їй військової допомоги.

Про це повідомляє “Українська правда”.

За даними УП цей лист був також відправлений прем’єр-міністру України Денису Шмигалю та на адресу Офісу президента України.

В документі прописані зміни по пріоритетності їх впровадження: 0-3 місяці, 3-6 місяців, один рік, 18 місяців.

Зокрема вони стосуються функціонування Наглядових рад Державних підприємств, антикорупційних органів (САП, НАБУ, НАЗК), Вищої ради правосуддя, загалом судової гілки влади.

Також пріоритетними протягом року вказані зміни в роботі Міністерства оборони України і усіх силових відомств.

Наводимо повний переклад листа:

У січні 2023 року розпочала роботу Міжвідомча донорська координаційна платформа для підтримки процесу відновлення, відновлення та реконструкції України у рамках так званого “фінансового Рамштайну”.

Перше засідання Координаційної платформи донорів було проведене в режимі відеоконференції. На ньому були присутні високопосадовці з України, ЄС, країн G7, а також фінансових установ, таких як ЄІБ, ЄБРР, МВФ та Світовий банк.

Нагадаємо, Київський апеляційний суд 25 вересня залишив запобіжний захід олігарху Ігорю Коломойському без змін. Телеведучі каналу “1+1” просити взяти його на поруки.  

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE