Politerno > Україна і світ > Небензя визнав, що росіяни били по Грозі свідомо, каже, там ховали “високопоставленого націоналіста”

Небензя визнав, що росіяни били по Грозі свідомо, каже, там ховали “високопоставленого націоналіста”

  • 9 Жовтня, 2023
  • 595 Переглядів
  • 0

Постійний представник Росії при ООН Василь Небензя на засіданні у понеділок заявив, що у селі Гроза на Харківщині, де через російський удар загинуло 52 людини, був похорон “високопоставленого українського націоналіста”.

Про це Небензя заявив на засіданні Ради Безпеки ООН, яке Україна ініціювала через російський удар по селу Гроза.

У своєму виступі російський постпред “відмітив”, що трагедія у селищі Гроза відбулася рівно в той момент, коли Зеленський переконував Євросоюз у підтримці Україні на саміті ЄС в Іспанії.

Також “виправдовує” удар тим, що на поминках у кафе в селі Гроза 5 жовтня, де, за останніми даними, загинуло 52 людини.

“Відомо, що там в момент удару був похорон одного із високопоставлених українських націоналістів. Там було багато поплічників нацистів. Саме тому на знімках, що опубліковані після удару, є чоловіки призивного віку.

Ми це чули вже неодноразово, коли київський режим звинувачував нас в ударах по магазинах, готелях і так далі. А потім з’являлося багато некрологів, в тому числі з іноземними прізвищами. Можливо, так само буде із Грозою”, – заявив Небензя.

Нагадаємо, міського голову Сум Олександра Лисенка, якого підозрюють у одержанні хабаря, відсторонили від займаної посади на 2 місяці.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE