Politerno > Україна і світ > Справа Кауфмана-Грановського: ВАКС заарештував майно міжнародного аеропорту “Одеса”

Справа Кауфмана-Грановського: ВАКС заарештував майно міжнародного аеропорту “Одеса”

  • 16 Жовтня, 2023
  • 368 Переглядів
  • 0

Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро України домоглися арешту незаконно приватизованого майна Міжнародного аеропорту «Одеса».

Йдеться про справу щодо організації схеми групою з п’яти осіб на чолі з колишнім міським головою для незаконного заволодіння майном стратегічного об’єкту на 118 мільйонів гривень і доходом у понад 2,5 мільярда грн, пише ZN.UA.

Як зазначається, Вищий антикорупційний суд України наклав арешт з позбавленням права на відчуження й розпорядження майном у цьому кримінальному провадженні.

“Мова йде про будівлю старого терміналу та майно аеропорту у кількості 2488 одиниць, корпоративні права ТОВ “Одеса Аеропорт Девелопмент”, а саме на 75% прав на ТОВ “Міжнародний аеропорт “Одеса””, а також приміщення нового терміналу загальною площею 26 700 кв.м”, – уточнили в повідомленні.

Нагадаємо, британська розвідка розповіла, що приватна військова компанія “Редут”  на території Росії набирає найманців під виглядом “добровольців”, зокрема й колишніх “вагнерівців”.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE