Politerno > Україна і світ > На кордоні з Польщею заблоковано усі вантажі крім військових та гуманітарних

На кордоні з Польщею заблоковано усі вантажі крім військових та гуманітарних

  • 24 Листопада, 2023
  • 377 Переглядів
  • 0

На заблокованих пунктах пропуску на польському кордоні пропускають військові та гуманітарні вантажі, така умова була у дозволі на страйк перевізників.

Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач в ТОК-ШОУ УП.

“Заблоковані всі вантажі крім військових та гуманітарних. Але якщо військову допомогу пропускають, то є інша проблема – не випускають пусті вантажівки, які їдуть, в тому числі за гуманітарним та військовим вантажем.

І не пропускають небезпечні вантажі – це паливовози, бензовози. За цих умов і було надано дозвіл на страйк цим перевізникам. Але ми бачимо багато випадків, коли гуманітарні вантажі не пропускаються, небезпечні вантажі впринципі не пропускаються, вони стоять в загальній черзі”, – зазначив Деркач.

За його словами, на кордоні пропускають в середньому по одному автомобілю за годину.

Водночас вже 20 водіїв, які заповнили анкету для евакуації. Їх будуть автобусами вивозити в Україну, а потім повертати до своїх транспортних засобів.

Також Деркач повідомив, що серед перевізників, які блокують українські фури – ті, хто хоче зайти на український ринок після заборони працювати на російському та білоруському.

“Як вони сказали на одній із зустрічей, вони перевізники, які живуть поруч з кордоном і весь час вони працювали на ринки Білорусі та Росії”, – додав чиновник.

Раніше ми повідомляли, що ситуація на кордоні з Польщею залишається непростою, наразі заблокованими є 4 пункти пропуску, у бік України в черзі перебувають приблизно 3700 вантажівок. Міністерство відновлення та розвитку інфраструктури готує евакуацію водіїв із заблокованих пунктів пропуску на польському кордоні.

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення РФ, з України до європейських країн виїхало 650 тисяч чоловіків, які за віком підпадають під призов.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE