Politerno > Україна і світ > “Назвав Зеленського ухилянтом”: журналіст Ніколов заявив, що його намагалися залякати. ВІДЕО

“Назвав Зеленського ухилянтом”: журналіст Ніколов заявив, що його намагалися залякати. ВІДЕО

  • 15 Січня, 2024
  • 774 Переглядів
  • 0

Журналіст-розслідувач Юрій Ніколов заявив, що 14 січня в його оселю ломилися невідомі, намагаючись залякати. 

Про це Ніколов розповів у Facebook.

“Вчора ввечері мені і моїм сусідам влаштували скандал. Якісь чуваки ломились в двері, кричали, щоб я йшов служити, обклеїли двері папірцями. Мене не було вдома, ходив до друга (…) Тому ці уроди лише налякали мою стареньку маму, що після онкології живе зі мною.

…Я навіть не знаю, якому деген*рату прийшла в голову така ідея по залякуванню журналіста”, – зазначив Ніколов.

Ніколов каже, що через 15 хвилин після інциденту в одному з анонімних telegram-каналів з’явився пост із відео та фото з місця події.

За словами журналіста, це telegram-канал “Карточный Офис”. Його пов’язують з Офісом президента України. 

На відео видно, як в двері, обклеєні папірцями з написами “зрадник”, “ухилянт” та ін., стукають чоловіки. Один з них сказав: “Будемо розмовляти зараз з тобою. Ти по відео дуже гарно вмієш розмовляти. Зараз порозмовляєш… ми з тобою до президента”.

Ніколов зауважив, що за час вторгнення був лише один випадок тиску на нього.

“Але, як я бачу, хтось вирішив змінити цей розклад. Цікаво: щоб що? Щоб я закрив рота і припинив викривати корупціонерів? Такий собі розрахунок”, – додав журналіст.

Два тижні тому в ефірі “УП-ЧАТ” Ніколов назвав Верховного головнокомандувача Володимира Зеленського “ухилянтом”. Той, на його думку, “ухилився від свого обов’язку очолювати країну, яка воює”. 

“А чим він у цьому плані відрізняється від ухилянта? Мало чим”, –  зазначив Ніколов.

На питання видання “Детектор медіа”, чи не пов’язує Ніколов інцидент під дверима його квартири із цими словами, він відповів: “Я не виключаю, мені колеги відразу після того ефіру сказали мені – чекай відповіді”.

Ніколов розповів виданню, що йому вже телефонувала людина, пов’язана з керівництвом Нацполіції, повідомивши, про те що керівнику Нацполу відомо про ситуацію, і найближчим часом може бути відкрито кримінальне провадження щодо перешкоджання журналістській діяльності. 

Голова парламентського комітету з питань свободи слова Ярослав Юрчишин вважає, що провокація біля квартири Ніколова “чітко вкладається у перешкоджання діяльності журналіста”.

Довідково: Юрій Ніколов – журналіст-розслідувач, який зробив низку скандальних розслідувань, у тому числі щодо корупції у закупівлях для ЗСУ. Особливого розголосу набула інформація про “курячі яйця за 17 гривень“.

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний разом із начальником Генерального штабу Сергієм Шапталою кілька днів працювали в зонах відповідальності оперативно-стратегічних угруповань військ “Таврія” та “Одеса”.


Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE