Politerno > Тернопільщина > Суд заборонив позбавляти мандата облдепа Ігоря Жмінку

Суд заборонив позбавляти мандата облдепа Ігоря Жмінку

  • 27 Січня, 2024
  • 1455 Переглядів
  • 0

Тернопільський окружний адміністративний суд призупинив рішення політради обласної організації партії «Слуга Народу» щодо відкликання депутатського мандата Ігоря Жмінки та заборонив вчиняти будь-які дії щодо цього облдепа Тернопільській обласній територіальній виборчій комісії.

Як відомо, політрада політичної партії «Слуга народу» вирішила відкликати депутата Тернопільської обласної ради Ігоря Жмінку за так званою народної ініціативою. Останній звернувся до голови партії Олени Шуляк та лідера політсили, президента Володимира Зеленського. Також депутат звернувся із позовом до суду.

“Зупинити дію рішення політичної ради політичної партії “Слуга Народу” від 28.12.2023 про відкликання депутата Тернопільської обласної ради ОСОБА_1 за народною ініціативою – до набрання законної сили судовим рішенням у справі №500/324/24.

Ухвала підлягає негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від її оскарження і відкриття виконавчого провадження”, – йдеться в ухвалі Тернопільського окружного адміністративного суду.

Депутат Тернопільської обласної ради Ігор Жмінка неодноразово піднімав питання щодо економного, ефективного та раціонального використання коштів місцевого бюджету посадовими особами виконавчого апарату Тернопільської обласної ради та керівниками комунальних підприємств/установ Тернопільської обласної ради.

Зокрема, Ігор Жмінка неодноразово надавав редакції Politerno інформацію щодо захмарних премій керівництва Тернопільської обласної ради, нераціонального використання бюджетних коштів на пальне та відрядження, з якою ми знайомили жителів Тернопільщини. Свою позицію пан Ігор пояснював тим, що виступає категорично проти марнотратство та недешевого утримання чиновників облради коштом платників податків під час війни.

Депутатом було подано проекти рішень щодо призупинення виплат премій керівникам комунальних підприємств/установ Тернопільської обласної ради сьомого скликання до скасування воєнного стану, внесення змін у рішення Тернопільської обласної ради стосовно зменшення розміру премій та надбавок голові Тернопільської обласної ради та його заступникам.

Нагадаємо, керівництво Національної поліції в Тернопільській області вирішило витратити 4 577 708 гривень на ремонт системи опалення приміщень районного управління.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE