Politerno > Україна і світ > Навальна в Європарламенті згадала Україну та порадила, як перемогти Путіна

Навальна в Європарламенті згадала Україну та порадила, як перемогти Путіна

  • 28 Лютого, 2024
  • 667 Переглядів
  • 0

Дружина російського опозиційного політика Олексія Навального, який помер в ув′язненні, Юлія під час виступу в Європарламенті 28 лютого згадала війну в Україні, розповіла, чому допомога світу не спинила Володимира Путін та дала поради, як перемогти російського диктатора.

Про це повідомили Meduza та “Радіо Свобода”.

“Минулої суботи минуло два роки, як Путін почав повномасштабну війну проти України. Віроломну і підлу війну. Весь світ кинувся допомагати Україні. Але два роки минуло. Багато втоми, багато крові, багато розчарування, а Путін нікуди не подівся. Усі засоби вже задіяли: зброя, гроші, санкції. Нічого не працює. І сталося найстрашніше: всі стали звикати до війни. Тут і там стали говорити: “Ну все одно нам доведеться домовлятися з Путіним”, – зазначила Навальна.

Вона заявила, що Путін має відповісти “за те, що він зробив з Олексієм Навальним і з прекрасною сусідньою країною”, маючи на увазі Україну.

За її словами, “публічне вбивство” її чоловіка засвідчило, що Путін  “здатний на все і що з ним не можна вести переговори”. При цьому, щоб перемогти російського диктатора, вважає дружина Навального, потрібно стати “інноваторами”.

“Ви повинні перестати бути нудними. Неможливо нашкодити Путіну ще однією резолюцією або ще одним пакетом санкцій, який нічим не відрізняється від попередніх. Неможливо перемогти його, думаючи про нього як про людину з принципами, у якої є мораль і правила. Він не такий, і Олексій це давно зрозумів. Ви маєте справу не з політиком, а з кривавим монстром. Путін – ватажок організованого злочинного угруповання. До нього входять отруйники і наймані вбивці, але всі вони пішаки. Головне – це близькі до Путіна люди, його друзі, підручні, хранителі мафіозної каси”, – додала Навальна.

Вона наголосила, що боротьба повинна йти саме "з кримінальним угрупованням". За її словами, "інновація" полягає у тому, що у боротьбі з Путіним потрібно використовувати методи, які застосовуються  для боротьби з організованою злочинністю, а не для політичної конкуренції.

"Не дипломатичні ноти, а розслідування фінансових махінацій. Не висловлювання заклопотаності, а пошук пособників мафії у ваших країнах, непомітних юристів і фінансистів, які допомагають Путіну і його друзям ховати гроші", - підкреслила Навальна.

Вона запевнила, що союзниками у цій боротьбі є росіяни, які виступають проти війни та самого Путіна.

Нагадаємо, Польща має намір закрити кордон з Україною в сфері торгівлі.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE