Politerno > Україна і світ > “Як захищатися, коли в тебе залишилося нуль ракет” – гостра заява Зеленського

“Як захищатися, коли в тебе залишилося нуль ракет” – гостра заява Зеленського

  • 16 Квітня, 2024
  • 218 Переглядів
  • 0

Президент Володимир Зеленський розповів, що росіяни зуміли знищити Трипільську ТЕС, оскільки в України повністю закінчились ракети для захисту станції на тлі браку допомоги від союзників.

Про це Зеленський сказав в інтерв’ю PBS, повідомляє “Європейська правда“.

Зеленський коментував спільний захист Ізраїлю союзниками, які минулими вихідними відбили іранську атаку. За словами президента, Ізраїль сам не зміг би захиститись від такого масованого удару з іранської сторони.

“Було застосовано багато всього, чого не вистачає Україні… Це дійсно демонстрація того, що таке союзники не на папері, а в небі”, – сказав президент, додавши, що Україна захищає небо самостійно.

Він підкреслив, що союзники дають Україні ту чи іншу техніку, але “з нею у нас дефіцит”.

“Я вам наведу один приклад дуже простий – на Трипільській станції, а від неї залежить світло у київському регіоні. Летіли 11 ракет. Перші 7 ми знищили, 4 знищили Трипілля. Чому? Тому що було ракет нуль. У нас закінчились всі ракети, які захищали Трипілля”, – розповів президент.

Напередодні Зеленський після засідання Ставки верховного головнокомандувача заявив, що західні держави можуть так само допомогти Україні захиститись від російських атак, як і Ізраїлю – під час іранських ударів.

Читайте також: Секретар РНБО закликав світ не розкручувати тему мирної угоди для України на умовах здачі захоплених агресорами територій

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE