Politerno > Україна і світ > Комітет міністрів Ради Європи наблизив процес створення спецтрибуналу щодо злочинів Росії

Комітет міністрів Ради Європи наблизив процес створення спецтрибуналу щодо злочинів Росії

  • 30 Квітня, 2024
  • 147 Переглядів
  • 0

Комітет міністрів Ради Європи 30 квітня ухвалив рішення, яким доручив Генеральному секретарю Ради Європи підготувати необхідні документи для сприяння консультаціям в Основній групі та підготовки потенційного проєкту угоди між Україною та Радою Європи про фактичне створення Трибуналу.

Про це повідомляє МЗС України, зазначивши, що це «важливий практичний крок» на шляху до створення спецтрибуналу. 

«Ми продовжуємо працювати над тим, щоб повноцінно функціонуючий трибунал здійснив справедливе правосуддя. Це має вирішальне значення не лише для всіх українців, які постраждали внаслідок російської агресії, але й для всіх народів, які прагнуть жити в мирному та безпечному світі», – привітав рішення Комітет міністрів Ради Європи глава МЗС України Дмитро Кулеба у X.

Як відомо, під час конференції «Відновлення справедливості для України», що відбулася в Гаазі цього тижня, 44 з 57 країн підписали підсумкову декларацію, в якій йдеться, зокрема, про засудження злочину агресії та підтримку створення механізму відповідальності.

Нагадаємо, міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявила, що Україна не повертатиме примусово чоловіків призовного віку з-за кордону.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE