Politerno > Україна і світ > РФ била балістикою по Одеському району та дронами по Запоріжжю – є загиблі та поранені

РФ била балістикою по Одеському району та дронами по Запоріжжю – є загиблі та поранені

  • 22 Червня, 2026
  • 2 Переглядів
  • Comments Off

В Одеському районі увечері 21 червня окупанти вдарили балістичною ракетою «Іскандер» по території сільськогосподарського підприємства. Після атаки загорілися автомобільна техніка та місткості з пальним.

Про це повідомляє голова Одеської обласної адміністрації Олег Кіпер у своєму Telegram-каналі.

«Складське приміщення зруйновано. На жаль, за попередніми даними, одна людина загинула, ще троє дістали поранення», — йдеться у повідомленні.

Пізніше Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) оприлюднила відео та фото ліквідації наслідків удару. 

Крім того, росіяни атакували Запоріжжя безпілотниками. Внаслідок удару зруйновано приватний будинок, у ньому спалахнула пожежа. Поранення також дістав чоловік, повідомляє начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

«Пошкоджено й багатоповерховий будинок. У ньому вибило вікна та пошкодило фасад. Наслідки атаки вже ліквідовують», — зауважив Федоров у своєму Telegram-каналі.

Пізніше начальник ОВА повідомив, що росіяни знову атакували Запоріжжя безпілотниками. Один із дронів влучив у нежитлову будівлю, після чого виникла пожежа, але люди не постраждали.

Також російські війська атакували житловий будинок, де після удару теж спалахнула пожежа.

«За попередніми даними, поранення дістали троє людей. Також надходила інформація, що в будинку може залишатися жінка. На жаль, її загибель підтверджено», — наголосив Федоров. 

У ніч проти неділі російські війська атакували Україну двома гіперзвуковими ракетами «Кинджал» і двома балістичними ракетами «Іскандер-М/С-400». Також окупанти запустили із семи напрямків 105 ударних дронів і безпілотників інших типів, зокрема «Шахед», «Італмас», «Гербера», імітатори «Пародія» та баражуючі боєприпаси «Бандероль».

Нагадаємо, російські окупаційні війська в період із 15 по 20 червня включно мали успіх на п’ятьох напрямках у трьох областях. Малі піхотні групи РФ просунулися в Родинському, в районах Сухецького та Никанорівки на покровському напрямку, біля Різниківки на слов’янському напрямку, поблизу Берестка й Іллінівки, що розташовані на підступах до міста Костянтинівка в Донецькій області.

Діліться у соцмережах: