Politerno > Блоги > Іван Ковалик > Відбувся обласний круглий стіл “Єдність заради перемоги”

Відбувся обласний круглий стіл “Єдність заради перемоги”

22 січня ми святкували День Соборності. Зовсім незадовго ми будемо вшановувати Героїв Небесної Сотні. Про що ми будемо говорити в цей день? Зраду чи перемогу? Єдність чи розбрат?

Як же приємно згадувати Революцію Гідності! Наскільки ми тоді були солідарні і обєднані в боротьбі проти тирана. Хіба теперешній ворог не є небезпечнішим? Проте сьогодні боротьба всіх проти всіх вийшла на перший план: політики в погоні за “електоратом” часто ставлять інтереси партії, понад державу, ЗМІ часто готові висвітлювати все, що приносить гроші, ФБ спільнота вже перестала сприймати Росію, як ворога №1.
Що ми маємо в результаті – тотальний вплив РФ в політиці, економіці, інформаційному просторі.
Дякую всім учасникам обласного круглого столу за щирість та активність в обговоренні. Всі пропозиції будуть зведенні і передані Всеукраїнській робочій групі. Наше спілкування показало рузіміння цієї проблеми.

Ми прийняли спільне рішення провести круглий стіл за участю Народних депутів Верховної Ради України від Тернопільщини.

Іван Ковалик

Круглий стіл - Вільні люди

Прес реліз заходу:

У четвер, 9 лютого, о 12:00 в готелі “Тернопіль” відбувся обласний круглий стіл “Єдність заради перемоги” ініціаторами проведення якого є Вільні Люди

Метою даного заходу було обговорення тексту звернення до парламентських партійних сил та громадськості озвученого на національному круглому столі, що проходив 22 січня 2017 року в м. Києві, із закликом розпочати внутрішній політичний діалог, припинити розбрат та об’єднатися навколо ключових для країни завдань заради збереження української держави.

До обговорення під час круглого столу, були долучені представники волонтерського руху, творчої інтелігенції, наукових кіл, бізнесових, ветеранських та громадсько-політичних організацій Тернопільщини.

У результаті проведення всі пропозиції від представників нашої області буде передано для Всеукраїнської робочої групи, що займається розробкою кінцевого тексту документу, який буде запропоновано підписати лідерам проукраїнських партій.

Крім того, наступного тижня вирішено провести ще один круглий стіл для участі в якому будуть також запрошені депутати Верховної Ради від Тернопільської області. Головним завданням цього заходу буде узгодження позицій громадськості та проукраїнських партій, щодо ключових для збереження та розвитку країни завдань.

Круглий стіл Круглий стіл 2

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE