Тернопільський нардеп від "Слуги народу" Андрій Богданець висловив невдоволення діями Кабінету міністрів, за який він голосував особисто, щодо боротьби з коронавірусом.
Ну прийнято у нас, українців, виконання повноважень на наші ж гроші, нами ж вибраними управлінцями сприймати як їхні видатні заслуги і навіть благодійність.