Politerno > Статті > Констянтин Боровий – Трамп починає звикати до співпраці з Конгресом США

Констянтин Боровий – Трамп починає звикати до співпраці з Конгресом США

 • 14 Лютого, 2017
 • 1130 Переглядів
 • 0

Причиною відставки радника президента США Дональда Трампа з питань національної безпеки Майкла Флінна стала його брехня під час слухань з приводу призначення на дану посаду, заявив в коментарі виданню “Гордон” російський опозиціонер і політичний експерт Костянтин Боровий.

“Контакти з російським послом не є кримінальною подією в даному випадку – “Злочином є те, що він сказав неправду. У Флінна прямо запитували, чи обговорював він з російським послом можливість скасування санкцій. Він це заперечував, тобто просто збрехав. Дача неправдивих свідчень, для чиновника є злочином. На слуханнях з приводу свого призначення Флінн був нещирим і саме з цієї причиною його відставки”, – зазначив Боровий.

На думку опозиціонера, Трамп починає звикати до співпраці з Конгресом США.

“Тут є два важливих моменти. Перш за все, потрібно відзначити, що Конгрес зберігає і демонструє серйозний вплив на адміністрацію президента. По суті, саме Конгрес домігся відставки Флінна. Другий момент – Трамп починає звикати до співпраці з Конгресом. Та й з пресою теж… адже чиновник сказав неправду, на яку звернула увагу саме преса. Судячи з усього, період протистояння зі ЗМІ для Трампа закінчується. Наїздів на пресу з його боку, швидше за все, більше не буде. ЗМІ і громадська думку перемогли, що не дивно “, -підкреслив співрозмовник “Гордон”.

Він вважає, що відставка Флінна також пов’язана з намірами Трампа налагодити контакти з президентом РФ Володимиром Путіним.

“Ведення переговорів з Кремлем поступово стає неприйнятним для представників адміністрації президента США. Трамп почав розуміти, що контакти з Кремлем завдають шкоди членам його команди. Прогнозувати те, як буде діяти наступник Флінна Кіт Келлог досить складно. Залізти людині в голову не можливо. Але один момент очевидний – він зробить висновки з ситуації з відставкою Флінна Тепер скасування антиросійських санкцій – питання репутації адміністрації президента США Флінн запобіг можливі необережні дії Трампа у взаєминах з РФ А взагалі Трампу клацнули по носі через його бажань домовитися з Путіним “, – резюмував Боровий.

Зазначається, що у січні 2017 року року видання “The Wall Street Journal” повідомило, що спецслужби розслідували зв’язки Флінна з представниками російської влади. Зокрема, розслідуються телефонні дзвінки Флінна послу Росії в США Сергій Кисляк, здійснені в кінці грудня 2016 року. Відомо, що в день введення додаткових санкцій відносно Кремля, 29 грудня, зафіксувано п’ять телефонних розмов Флінна і Кисляка.

Предметом дізнання також є більш ранні контакти радника очільника Білого дому з російськими офіційними особами.

10 лютого видання “The Washington Post” з посиланням на власні джерела повідомило, що Флінн обговорював зняття санкцій з РФ з російським послом Кисляком за місяць до інавгурації Трампа.

13 лютого “The Politico” писало, що ЦРУ США закрило доступ до секретних даних заступнику Флінна Робіну Таунлі.

Як повідомила прес-служба Білого дому, виконуючим обов’язки радника Трампа з нацбезпеки в став генерал відставку Джозеф Келлог Кіт.

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь