Politerno > Статті > Україна і світ > Коронавірус веде Європу до каяття

Коронавірус веде Європу до каяття

  • 24 Березня, 2020
  • 1179 Переглядів
  • 0

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) констатує, що епіцентр захворювання на коронавірус вже давно перемістився з Китаю в Європу. У державах ЄС фіксується найбільше нових заражень, щоденно тисячі людей помирають від ускладнень і здається, що хвороба тільки набирає масштаби.

Давайте подивимось, як подібні речі зв’язані з духовним розвитком країн та націй в цілому.

Ліберальна Європа

В 21 столітті Європу накрила хвиля тотальної секуляризація суспільства, ліберальних тенденцій і антирелігійних настроїв. Відсутність авторитетних Християнських навчальних закладів і відхід Церкви з суспільного життя привели до ідеології заперечення Бога. Це також результат багаторічної діяльності ліберальних Фондів, чиї гранти і стипендії формували нову свідомість поколінь, руйнуючи залишки духовності і богошукання.

Чи є місце для Бога в Європі?

За повідомленням християн політиків в онлайн чатах в Європейських країнах проходять дивні для Європи явища.

Нідерланди

За ініціативи Ради церков близько 200 церков зголосилися щосереди дзвонити в дзвони на протязі 15 хвилин в «знак надії». Потужні дзвони викликали овації людей, а ініціативу церков вперше за багато років позитивно висвітлювали телеканали. Обговорюється питання проведення національного дня молитви.

Швейцарія

На тлі кризи міжнародна місія “Гедеон” активізувала розповсюдження Євангелій. За останні чотири тижні жодна людина заможної та самодостатньої Швейцарії не відмовилася від Нового Заповіту, що роздають волонтери на заправках, в супермаркетах чи в благодійних організаціях таких як «Червоний Хрест». Такого місія давно не бачила.

Австрія

До недавньої заборони виходити з дому без потреби, австрійці просто приходили посидіти в храмі та помолитися в тиші. Є свідчення того, що люди йдуть до церкви за пошуком надії.

Італія

Усі богослужіння проходять онлайн, а також на балконах квартир. Християни відкривають вікна і не виходячи з домівок співають гімни і проповідують у гучномовці. Багато молитв і співу чутно в різних кварталах міста, де люди з піднятими руками кричать до Бога про допомогу.

Хорватія

Столиця Хорватії Загреб зазнала найсильнішого землетрусу за останні 140 років магнітудою 5,3 бали за шкалою Ріхтера. Разом з коронавірусом це сильно вдарило по економіці країни, яка переживає скрутні часи. Християни просять молитися за духовне відновлення та подолання духовної апатії в результаті цих подій.

Польща

Влада не забороняє недільні збори, але попросила духовенство проводити недільні меси декілька разів на день, щоб людям не доводилося стояти в багатолюдних церквах.

У зв’язку з поширенням вбивчого вірусу католицькі та протестантські церкви Європи оголосили 25 березня міжнародним днем посту і молитви. Лідери церков закликають молитися всіх, хто як може: чи молитвою «Отче наш», чи своїми словами за Боже втручання в пандемію.

Страх та невідомість перед пандемією коронавірусу мобілізував різних людей цілого світу у молитві до Бога. 

Закликаємо всіх віруючих людей ревно молитися за духовне відродження нашої країни, країн Європи та цілого світу. Бо Господь – є єдиним порятунком у всі часи і від вірусу Covid-19 і від вірусу гріха. 

Всеукраїнський Собор

Читайте також: Час героїв. “Не читайте і не дивіться поганих новин”

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE