Politerno > Статті > Україна і світ > Шамани, нумерологи й псі-генератори. Що спільного між путінізмом та гітлеризмом

Шамани, нумерологи й псі-генератори. Що спільного між путінізмом та гітлеризмом

  • 24 Листопада, 2022
  • 996 Переглядів
  • 0

Про схильність кремлівців вірити у всіляку містику відомо давно. Так само добре відомо, що диктатори бояться смерті. Їх страхом ситно живляться різноманітні “контактери з потойбічними силами”.

Проти кого захищаються охоронці путіна

За даними видання The Insider, російська федеральна служба охорони (ФСО) готує цілу систему спецзаходів на випадок переведення у режим воєнного часу. Про них можна дізнатися з документу, який потрапив до рук авторів публікації. Зокрема, ФСО готує особовий склад до “масованої ідеологічної атаки”, коли противник використовує ЗМІ, соцмережі, релігійні організації, гіпноз, псі-генератори, псі-віруси, низькочастотні акустичні генератори і навіть деякі предмети повсякденного побуту. У відповідь планується контрнавіювання, проведення щотижневих політзанять, колективний похід до храму та виявлення офіцерів з нестійкою психікою та неадекватною реакцією. За реалізацію плану відповідає заступник директора служби генерал Олександр Комов, який прислухається до порад астрологів, чорних магів та екстрасенсів.

 

В Україні на публікацію російського опозиційного видання відреагували по-різному. Одні — з недовірою. Мовляв, The Insider потролив путінську охорону, бо перелік ворожих засобів впливу нагадує статті жовтої преси 1990-х років про НЛО, рептилоїдів, контактерів з космосом, віщунів і чаклунів. Інші згадали, що про інтерес путіна та його ближнього кола до паранормальних явищ писалося й раніше. То ж не дивно, що серед кремлівських бодігардів є шанувальники окультизму і псевдонауки.

Вторгнення росії в Україну та погрози агресора застосувати ядерну зброю викликали серед експертів і політиків широку дискусію стосовно психічного здоров’я хазяїна кремля і людей, яких він наблизив до себе. Певний час побутувала версія, що у російського президента з віком поїхав дах. Що путін збожеволів унаслідок лікування стероїдами від онкозахворювання або ж страждає на посткоронавірусну енцефалопатію. Звідси й суттєве обмеження кола соратників, переселення у бункер, куди йому приносять лише ту інформацію, яка не сприятиме прогресуванню недуги. А місяць тому припущення про мотиви поведінки путіна висловив президент США Джо Байден. Каже: той — раціональний гравець, але погано оцінив свою здатність вторгнутися в Україну і придушити її народ. Тобто діючі політики на Заході не схильні бачити в путіну геть схибленого. Скоріше особу, яка вдає з себе божевільного, лякаючи світ.

Фашисти мізками з 1990-х 

Спробуємо дещо інакше поглянути на проблему. Війна, розпочата росією в Україні, змушує говорити не тільки про персональні когнітивні розлади російського вождя, а й про певні збочення більшості росіян. Коли це почалося? В лютому 2014 року з анексією Криму. Відтоді на повну запрацювала російська пропагандистська машина, яка створювала іншу реальність для росіян. І для правлячої верхівки також. Оскільки сучасну альтернативу цивілізованому світу росія створити не здатна, кремль та його пропагандисти звернулися до історичного минулого. Ще до 2014-го технологію успішно обкатали на маніпулюванні історією Другої світової війни, виплодивши низку міфів з альтернативної історії — від “георгіївської стрічки” і “безсмертного полку”, до твердження про “перемогу росіян над нацизмом і без інших народів СРСР та допомоги антигітлерівської коаліції”. Але формування іншої реальності потребувало ворога, і ним пропаганда зробила Україну. Власне, з 2014 року росіян готували до війни. У таке безумство не вірили ні на Заході, ні більшість українців. Хоча про адекватність путіна варто було серйозно замислитися ще чотири роки тому після його валдайської заяви щодо використання ядерної зброї — “ми як мученики потрапимо до раю, а вони просто здохнуть”. Російські пропагандисти — не самостійні у своїй “творчості”, вони виконували і продовжують виконувати замовлення кремлівської верхівки. Простіше кажучи, вони ретранслюють у широкі маси те, що у голові путіна і його найближчих радників. Тобто оця вся маячня про “нацистів”, “американські біолабораторії” і так далі початково сформувалася у головах вождів.

 

Часто путінізм порівнюють з гітлеризмом. А після публікації The Insider проводять паралелі з товариством “Аненербе”, де окрім псевдонаукових виправдань “расової гігієни” і пошуку першоджерел нордичної раси займалися дослідженнями окультизму, спіритизму, парапсихологією і навіть складали картотеку відьом і відьомських процесів. Дійсно, у путінізму багато спільного з німецьким нацизмом, проте куди більше паралелей із пізнім радянським режимом і 1990-ми. Не секрет, що кремлівські старці були небайдужі до послуг різних представників нетрадиційної медицини, хоча офіційно таких таврували шарлатанами. А наприкінці 80-х і протягом усіх 90-х розквітнув бізнес екстрасенсів, віщунів, гадалок, астрологів. Анатолій Кашпіровський, Алан Чумак, прихильники теософії Блаватської, вчень різних містиків типу Реріха, Гюрджиєва, західних і східних окультистів, переклади чиїх творів користувалися шаленим попитом.

До речі, про псі-генератори, згадані в оприлюдненому документі ФСО. Вони також родом із радянських часів. На початку 1970-х у тодішній Чехословаччині заявили про створення таким собі Робертом Павлітою “психотронного генератора”, за допомогою якого можна навіть вбити живу істоту. З Москви відрядили комісію, яка не знайшла підтвердження науковості цього приладу. Проте у подальшому навколо цих диво-генераторів було багато конспірології. На початку 1990-х у росії досліджували можливості психотронної зброї і навіть створили робочу групу з військових для розробки такої зброї. Нічого з цього не вийшло. Хіба шарлатани непогано заробили на шапочках з фольги, які буцімто захищають мозок від впливу шкідливого випромінювання. Але, як бачимо, ця історія залишила по собі глибокий слід у головах російських військових і політиків.

Не тільки шамани

Не секрет, що бункерний дід вірить у всілякі окультні забобони. То ж нема нічого дивного, що його охоронці написали, як збираються протидіяти тому, у негативний влив чого вірить їхній бос. Якби він вірив у відьом на мітлах, написали б і про таку загрозу. У відьом путін не вірить, а от у силу шаманів — так. Російський опозиційний журналіст Валерій Соловей розповідав, що на вторгнення в Україну російський вождь зважився після двох шаманських обрядів. Їх провели шамани, котрих привів міністр оборони Сергій Шойгу. Окрім шаманських обрядів, начебто проведених незадовго до війни, писали про вибір дати вторгнення. Буцімто одні астрологи радили путіну дату 22.02.2022, інші — 24.02.2022. Як колись астрологи радили Гітлеру дату вторгнення в СРСР.<

 

Контакти з астрологами та іншими глашатаями потойбічних сил приписують не тільки Сергію Шойгу, а й члену секти методологів Сергію Кирієнку та дуже близькому до путіна Юрію Ковальчуку. Містикою та окультизмом пронизана й маячня ідеолога рашизму Олександра Дугіна. Окрім, так би мовити, паранормальної схибленості політичних еліт сучасної росії, частина з них навіть вдає з себе науковців. Приміром, главі путінської адміністрації Антону Вайно приписують створення нооскопу — приладу з фіксації змін у ноосфері з метою подальшого управління цими змінами. Так би мовити, конструювання майбутнього. Наукове співтовариство вважає цей прилад фікцією. Що не завадило Вайно опублікувати купу статей у наукових виданнях. Не обійшли увагою кремлівці й генетику. У 2020 р. старша донька путіна Марія Воронцова стала куратором проекту з генетичного аналізу росіян. Центр досліджень при Курчатовському інституті, який очолює брат Юрія Ковальчука Михайло, фінансується "Роснафтою". В російських опозиційних колах жартували: путін боїться "генетичної зброї", яку можуть застосувати проти росії. Про центр відомо небагато. Офіційно він займається геномом росіян виключно з медичною метою. Та коли йдеться про росію, від будь-яких проектів віддає або воєнщиною, або паранормальністю.

Джерело

"" Читайте також: Відголоски війни в Польщі. Про що свідчить трагедія в Пшеводові

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE