Politerno > Статті > Україна і світ > Що буває, коли вантажівка з рюкзаками не поступається дорогою фурі з шоколадом. Українські хроніки в анекдотах

Що буває, коли вантажівка з рюкзаками не поступається дорогою фурі з шоколадом. Українські хроніки в анекдотах

  • 10 Листопада, 2017
  • 1268 Переглядів
  • 0

Ілюстрація: Георгій Ключник

За останні сім днів Порошенко вляпався в черговий скандал, Саакашвілі похвалився працюючою бабусею, а Аваков втримався в кріслі.

Не ограничивайся зрением,

Пусть обоняние не чахнет:

Что привлекательно цветением,

Порой кошмарно гнилью пахнет.

Для Порошенко настали веселі часи: він практично не вилазить зі скандалів. Українці ще не встигли переварити “броньовики Порошенка”, як розгортається другий офшорний скандал. Журналісти вивчили понад 13 мільйонів документів і оприлюднили новий масив компромату на впливових осіб під назвою “Райські документи”, в якому фігурує ім’я нашого головнокомандуючого.

Ілюстрація: Георгій Ключник

В Україні дві проблеми.

Отже, тепер ні для кого не секрет, що президент заробляє на війні, до того ж поставляючи армії несправну техніку, а потім виводить кошти з України в офшори. Але з нього – як з гусака вода. Більш того: він продовжує вчити українців патріотизму і повчати, кому і на якій мові розмовляти.

Україна не бідна, а просто дуже обкрадений держава.

Або ось ще новина про те, як у гаранта, на відміну від більшості його співгромадян, добре йдуть справи. У нашого президента є свій банк, як ви розумієте, прибутковий: від вкладів в ньому Порошенко задекларував мільйонний дохід.

Якщо у вас є пістолет, можливо, ви зможете пограбувати банк. Але якщо у вас є банк, ви зможете пограбувати всіх.

Однажды здесь восстал народ

И, став творцом своей судьбы,

Извел под корень всех господ,

Теперь вокруг одни рабы.

Здавалось би, ось привід для самого справедливого з усіх генпрокурорів почати розслідування. Ну або хоч що-небудь почати. Але він з упертістю, гідною кращого застосування, продовжує викривати Януковича, якого не може забути вже четвертий рік. На цей раз Луценко розповів про те, що мільярд Януковича не розчинився в повітрі, як багато хто подумав, а потрапив прямо в держбюджет.

Учені б’ють на сполох: для своїх виступів Луценко використовував майже всю порожнечу Всесвіту!

Загалом, Луценко паше як проклятий. Тому новина про те, що його зарплата виросла, ні у кого не викликає подиву. Як говорив Рева, хто не працює, той не їсть. Втім, це говорили і до нього, але завдяки соціальному міністру ми дізналися, що цей принцип відмінно працює і в Україні.

Після заяв українських чиновників вже і локшина в дефіциті!

На тлі всіх ці новин заклик Transparency International невідкладно подати проект про антикорупційний суд, звернений до Порошенка, звучить якось смішно і безглуздо. І як їм не набридне закликати до одного і того ж?

Однією з умов отримання кредиту МВФ Україною є створення антикорупційного суду. Виходить, що МВФ – головний спонсор наметового містечка під Радою.

По ветвям! К бананам! Где успех!

И престиж! Еще один прыжок!

Сотни обезьян стремятся вверх,

И ужасен вид их голых ж…п.

Справа щодо рюкзаків триває. Детективи НАБУ встановили, що при закупівельній ціні рюкзаків 2900 грн, їх реальна вартість складала 500 грн. А частина рюкзаків була пошита в тюрмі, так що їх собівартість ще вп’ятеро менша. Ось що буває, коли вантажівка з рюкзаками не поступається дорогу фурі з шоколадом!

– Кого-то покарають в справі про рюкзаках Авакова?

– Звичайно. Тим, хто їх шив на зоні, додадуть ще термін.

А далі почалося щось зовсім вже незрозуміле: з’ясувалося, що саме НАБУ закуповувало у фігуранта справи “рюкзаків Авакова” сорочки по 1,5 тис. грн.

Головне завдання НАБУ полягає в тому, щоб одного разу в рюкзак Авакова не помістився весь бюджет України.

Тим часом ВР не підтримала постанову про звільнення голови МВС Арсена Авакова. За його відставку проголосували всього 31 чоловік. Сам Аваков не бачить ні єдиної причини, щоб з доброї волі звільнити займане крісло.

“Хтось повинен відповідати за те, що відбувається”, – пояснив міністр.

Верховна Рада не змогла проголосувати за відставку міністра, син якого вкрав 15 мільйонів відрубаними руками.

А ось раднику глави МВС днями не пощастило. Як то кажуть, “взяли зоряна за шкіряк”. У Мережі з’явилося відео, на якому видно, що радника з задоволенням мутузять, примовляючи “нарешті ми до тебе дісталися!”. Зрозуміло, що сам Зорян громадян мало цікавить. По всій видимості, вони задоволені, що дісталися хоч до когось із цієї славної компанії!

Після інциденту між Шкіряком і активістами Міністерство культури попередило українців, що гасло “Шкіряку на гіляку!” є неполіткоректним.

Кого рюкзаки не залишили байдужим, так це нашого грузинського товариша. У відповідь на “справу по рюкзакам” Саакашвілі організував під будівлею парламенту новий мітинг, на якому повідомив, що йому погрожують “висилкою і в’язницею”.

Грузини у владі не зроблять з України Грузію, як зараз євреї у владі не зробили з України Ізраїль.

Треба сказати, що набагато більше, ніж Порошенко, Саакашвілі допекли журналісти. Ці неприємні люди постійно задають гордому грузину одне і теж питання, недостойне колишнього президента: звідки гроші?! Зрештою Міхо таки вирішив дати відповідь, та таку, що у багатьох дар мови пропав: виявляється, його рідні – дружина, мама і бабуся – непогано заробляють! Ось на ці гроші чесний Саакашвілі і живе!

Зі шкільного твору.

А ось у Порошенка не було бабусі, на гроші якої він міг би жити, і тому він став баригою…

У матеріалі використані вірші Ігоря Губермана.

Саша Тайгер, видання МИР

 

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE