Politerno > Статті > Україна і світ > У Путіна знайшли ще одну дочку: як виглядають діти президента Росії і чим вони займаються

У Путіна знайшли ще одну дочку: як виглядають діти президента Росії і чим вони займаються

  • 25 Листопада, 2020
  • 16029 Переглядів
  • 0

У середу, 25 листопада, в російській пресі з’явилася інформація про те, що у президента РФ Володимира Путіна може бути позашлюбна дочка Єлизавета від пітерської мільйонерки Світлани Кривоногих.

Ця інформація стала справжньою інформаційною бомбою, оскільки особисте життя Путіна – вихідця з КДБ і ФСБ, оповите завісою таємниці і тримається в найсуворішому секреті.

За інформацією на листопад 2020 року, крім Єлизавети, у Путіна є дві відомі публіці дочки – Марія і Катерина.

Марія Воронцова

Марія Путіна (Воронцова) народилася 28 квітня 1985 року в Санкт-Петербурзі. Навчалася в приватній гімназії Peterschule з поглибленим вивченням німецької мови і в “Німецькій школі ім. Гааза” при Посольстві Німеччини в Москві, проте, за деякими даними, не довчилася і перейшла на домашню освіту.

Старша донька Путіна вчилася на біолого-грунтовому факультеті Санкт-Петербурзького держуніверситету і на факультеті фундаментальної медицини в Московському державному університеті. Втім, одногрупники дочки президента РФ стверджували, що не перетиналися з нею за весь час навчання, а викладачі нібито займалися з нею у вихідні дні.

Марія Фаассен

За інформацією журналістів, старша дочка російського президента вийшла заміж за бізнесмена з Нідерландів Йорріта Йоостен Фаассена. Він вивчав архітектуру в Університеті Гааги, проте потім успішно побудував кар’єру в РФ, зокрема – в структурах “Газпрому”.

За неофіційними даними, 15 серпня 2012 року Марія народила сина в Москві. У 2013 році з’явилася інформація, що Марія разом з чоловіком проживають в місті Ворсхотен на півдні Нідерландів. Пізніше Володимир Путін цю інформаці спростував, наголосивши, що його дочки живуть в Москві.

Де працює старша дочка Путіна

Марія Фаассен, за відомостями Reuters, працює в сфері біомедіціни. Вона числиться співавтором п’яти наукових робіт в МГУ за останні кілька років. Також Марія працює в ендокринологічному науковому центрі МОЗ РФ.

Катерина Путіна

Молодша донька Володимира Путіна народилася 31 серпня 1986 року на території НДР. Навчалася там же, де і її старша сестра. З 2000 року перейшла на домашнє навчання. Крім німецького, вивчала також китайську мову. Незважаючи на різницю у віці у 2005 році (одночасно з Марією) стала студенткою східного факультету Санкт-Петербурзького державного університету, вибравши кафедру історії країн Далекого Сходу і спеціальність “Історія Японії”.

Однокурсниці згадували, що Катерина навчалася за індивідуальним планом, а викладачі їздили до неї додому.

“Весілля”

У жовтні 2010 року корейська преса повідомила сенсацію, що Катерина Путіна виходить заміж. Її обранцем став син колишнього співробітника посольства Південної Кореї в РФ – адмірала Ен Чжон-Гу. Батько нареченого навіть підтвердив інформацію про прийдешнє одруження.

Катерина Путіна і Ен-молодший, за відомостями журналістів, познайомилися на вечорниці в міжнародній школі в Москві у 1997 році. Виявилося, що у 2002 році дочка Путіна їздила до свого бойфренда в Корею – на той момент його батько закінчив роботу в Росії. На момент публікації в пресі (у 2010 році) повідомлялося, що пара проживала в Сполучених Штатах.

Прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков спростував дані про майбутнє весілля. Пізніше і сам “наречений” заявив, що планів одружитися в нього немає. На той момент йому було 26 років.

Ким і де працює Катерина Тихонова (Путіна)

Відзначимо, що про молодшу дочку президента РФ інформації в пресі більше, ніж про її старшу сестру. На початку 2015 року стало відомо, що Катерина керує фондом “Національний інтелектуальний розвиток”, який бере участь в розробці аналога “Сколково” на базі МДУ. При цьому прізвище у неї вигадане – Тихонова.

Катерина Тихонова працює на механіко-математичному факультеті МДУ, є співавтором підручника з математики і як мінімум шести наукових робіт. Молодша дочка Путіна захоплюється акробатичним рок-н-ролом, навесні 2014 року вона навіть стала віце-президентом з маркетингу та розвитку Всесвітньої конфедерації рок-н-ролу.

У травні 2019 року молодша дочка Путіна захистила дисертацію і стала кандидатом наук. Цікаво, що дисрада одноголосно схвалила присвоєння Катерині Тихоновій наукового ступеня. Єдиний вчений, у якого виникли питання до роботи, на захист не потрапив.

У лютому 2020 року Катерина Тихонова очолила Інститут штучного інтелекту МДУ. Правда сам інститут мав з’явитися тільки до кінця року.

Заміжжя Катерини Тихонової

У 2015 році стало відомо, що 29-річна Катерина одружена з Кирилом Шамаловим – сином давнього друга Путіна Миколи Шамалова, який є акціонером банку “Росія” (особистий банк еліти РФ). Кирило Шамалов “побудував” вражаючу кар’єру в нафто-газовому секторі, є акціонером компанії СИБУР. Микола Шамалов був співзасновником відомого дачного кооперативу “Озеро”, співвласники якого займають високі місця у російській владі. За інформацією ЗМІ, весілля Катерини Тихонової та Кирила Шамалова відбулася у 2013 році.

У 2015 році стан Катерини Тихонової та Кирила Шамалова оцінювали в 2 млрд доларів, більшу частину якого становили акції нафтохімічного холдингу СИБУР.

Катерина Тихонова – розлучення

Агентство Bloomberg дізналося, що дочка Путіна розлучилася з Кирилом Шамаловим в січні 2018 року. Розлучення пов’язували з таємними фінансовими операціями в компанії “Сибур”.

Єлизавета Кривоногих

25 листопада російське видання “Проект” опублікувало розслідування, в якому говорилося про те, що у Володимира Путіна є таємна сім’я. Можлива коханка президента РФ Світлана Кривоногих у 2003 році народила доньку – Єлизавету Володимирівну. Втім, в документах відомостей про батька Єлизавети немає.

 

Дівчина живе і веде акаунти в соцмережах під іншим прізвищем. На знімках, як стверджують журналісти, помітно разючу схожість Єлизавети з Володимиром Путіним. Директор центру візуального аналізу університету Бредфорда (Великобританія), професор Хассан Угайл провів комп’ютерний аналіз і повідомив, що схожість Путіна та дочки Світлани Кривоногих – 70,44%, при тому, що схожість вище 75% означає, що на знімках – та сама людина.

Після розголосу в пресі портретні фотографії з соцмереж Єлизавета видалила.

Читайте також: Все для МВФ, все для траншу. Навіщо Зеленський хоче призначити Маркарову новим послом в США

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE