Politerno > Прес-релізи > Я хочу вивчити англійську мову: що для цього потрібно робити

Я хочу вивчити англійську мову: що для цього потрібно робити

  • 1 Лютого, 2024
  • 192 Переглядів
  • 0

Важливість англійської мови, як міжнародної, стає дедалі відчутнішою в умовах сучасності. Сьогодні це не тільки спосіб спілкування, а й ключ до великої кількості найрізноманітніших можливостей. Незалежно від того, стосується це студента або профі в будь-якій галузі, вивчення англійської надає безліч корисних переваг. Якщо поки немає можливості піти на курси англійської мови, можна навчатися самостійно. Але багато хто в цьому випадку не знає, з чого почати, йде неправильним шляхом і в підсумку кидає. Згодом історія може повторитися, але результат зазвичай той самий. То як же можна вивчити нарешті англійську мову?

Послідовна інструкція

Розпочати вивчення англійської правильно допоможе цей нескладний план, який дасть змогу заощадити сили та час.

Визначитися з метою

Постановка мети – це більш важливий крок, ніж може здатися, на перший погляд. Зазвичай для тих, хто хоче взятися за вивчення мови, цілі звучать приблизно так: “Я хочу вивчити англійську мову”. Далі можуть іти доповнення, або ж зовсім додаткових слів ніяких немає. Здається, що це цілком логічні цілі, але правда в тому, що вони не дадуть ніякого результату – все закінчиться, так і не розпочавшись.

Мета має бути більш конкретною, бажано з певними рамками часу. Наприклад: “Хочу вивчити англійську, щоб через пів року поїхати в Америку”. Таку мету досягти буде простіше, адже є причина і конкретний час.

Скласти особистий графік навчання

Далі студенту слід задуматися про час, який він готовий виділити на навчання. Особливо, якщо планується займатися самостійно. Кількість часу для занять безпосередньо залежить від того, як скоро має бути досягнута поставлена мета. Важливо також вирішити, чи будуть це щоденні уроки або кілька разів на тиждень. Виходячи з цього, буде простіше визначити кількість часу для одного заняття.

Фахівці рекомендують займатися від пів години до години щодня. Але не варто одразу кидатися у вир з головою. Займаючись занадто інтенсивно, є ризик швидко “перегоріти”. Почавши з чогось одного, надалі можна коригувати графік, щоб зробити його комфортнішим для себе. Потрібно бути чесним із собою. Якщо є можливість виділяти лише 10-15 хвилин щодня, нехай буде так. Щоправда, варто все ж таки врахувати, що такий графік для короткострокових цілей не підійде.

Скласти власну програму

Тепер потрібно зайнятися підготовкою відповідних матеріалів для навчання. Це можуть бути підручники, сайти, відеоуроки, подкасти – все, що завгодно. Експерти радять робити наголос на аудіювання та розмовну мову. Дуже важливо, щоб навчання вийшло систематизованим. З розрізненими знаннями не вийде досягти прогресу. Крім того, отримавши принаймні базові знання, можна буде встановити додаток для спілкування з іноземцями та практикувати живі діалоги.

Відстежувати прогрес

Щоб не втратити мотивацію займатися далі, час від часу можна влаштовувати собі самоперевірку для відстеження прогресу. На курсах цим зазвичай займаються вчителі, але при самостійному навчанні такі перевірки – теж не проблема.

Наприклад, можна періодично робити відеозаписи, для яких можна читати вголос або вести діалог. Це також допоможе поглянути на себе збоку і зрозуміти, у чому є просування, а які навички слід підтягнути. Крім того, завжди можна пройти тест на знання мови – їх маса в інтернеті. Можна пройти 2-3 поспіль, щоб отримати більш об’єктивну оцінку.

Яким би не був спосіб самоперевірки, необхідно не забути про те, щоб створити собі відправну точку – вона допоможе запам’ятати, з чого все починалося, і потім побачити, як далеко вдалося просунутися.

Додатки для практики спілкування

Яким би чудовим не був курс теорії, без розмовної практики далеко не заїдеш. До того ж спілкування зі справжніми носіями допоможе вивчити англійську мову швидше. Це особливо важливо для людей, які дійсно планують спілкуватися надалі з іноземцями. Розвиток інформаційних технологій дає змогу знайти собі закордонного друга, не виїжджаючи зі своєї країни. Ось кілька корисних додатків для спілкування, на які варто звернути увагу:

  • Цей додаток більше підійде для тих, хто вже має певну базу у вивченні англійської, адже суть програми у вивченні мови зі справжніми викладачами, як у школі. Вони також є і носіями. З ними зручно практикувати розмовну мову та відточувати правильність вимови. Однак додаток платний.

  • Hello talk. Дозволить спілкуватися з носіями англійської й не тільки. Можна листуватися, надсилати голосові повідомлення або дзвонити по відео. У додатку також є інструменти для автоматичного перекладу, транслітерації та виправлення написаного повідомлення. Крім того, тут можна писати власні пости, які побачать і оцінять усі носії.

  • Hi native. Тут зібралися ті, хто вчить іноземні мови, і носії, готові допомогти їм у цій нелегкій справі. Можна ставити запитання, просити про допомогу, просто спілкуватися. Студент навіть може сам стати репетитором для свого іноземного співрозмовника, запропонувавши йому вивчати вже свою рідну мову.

Завдяки запропонованому плану, можна, нарешті, успішно просунутися у вивченні англійської та досягти бажаного прогресу. Розуміння, для чого потрібно вчити мову – це вже перший впевнений крок на шляху до поставленої мети.

 

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE