Politerno > Україна і світ > Семен Семенченко: Що ж на цей раз будуть брехати остогидлі пики по телевізору?

Семен Семенченко: Що ж на цей раз будуть брехати остогидлі пики по телевізору?

  • 5 Травня, 2017
  • 1494 Переглядів
  • 0

Заклик Януковича “Астанавитесь” почутий і прийнятий. До цього камарилья, яка прийшла до влади на крові Небесної сотні йшла довгі три роки.

Тепер багаторічний спільник мешканців Банкової, Грушевського, Богомольця та інших місць проживання “жителів по новому” нарешті відмазаний.

Все 1: 1 від клоунських позовів до РФ, до “посадити трьох друзів”, до випущених в Рашку беркутівців, до терористів в погонах української поліції та до торгівлі з “кривавим агресором”.

Що для мене нового в цьому повідомленні? Нічого. Сутність нинішньої “української” влади давно зрозуміла і не викликає особливих емоцій. Є дуже млявий спортивний інтерес.

Що ж на цей раз будуть брехати остогидлі пики по телевізору? Може щось новеньке? Чи знов заїжджені штампи? Але це особисто мій спортивний інтерес.

А вот своїм друзям і сусідам по країні хочу сказати тільки одне. Закінчуйте шукати “лідерів”, чекати допомоги Заходу, виправдовувати свою бездіяльність тим, що “всі однакові”. Є всього три варіанти. Робити щось самим, приєднуватися до чужих ініціатив або припинити звинувачувати у бідах України всіх навколо. Крім себе самого.

Тому що вони саме такі – зухвалі, цинічні, жадібні і антиукраїнські тому що їм це дозволяє робити Народ України! Це не звинувачення на адресу людей, ні. Це – правдива констатація факту.

Ми почнемо другий етап Блокади через кілька тижнів. Зробимо все, щоб підняти її до рівня Визволення. Від політичної, інформаційної та економічної окупації України. Там буде місце для кожного бажаючого. І вдома і на виїзді. Для волонтерів, ветеранів, журналістів, для кожного небайдужого Українця.

Нам знову буде потрібна ваша допомога. І кожен з нас може зробити свій вибір. В якій країні жити. В Україні або Малоросії.

А ми з хлопцями свій вибір зробили ще три роки тому. Сподіваюся, що ви його підтримаєте. До зустрічі у справах. Слава Україні. Незважаючи ні на що.

Семен Семенченко

Читайте також: ГПУ: Інтерпол не надав пояснень причин зняття з розшуку Януковича і Ко (Відео)

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE