Politerno > Україна і світ > Наближений до АП волонтер Доник заявив, що люди Авакова готують державний заколот

Наближений до АП волонтер Доник заявив, що люди Авакова готують державний заколот

 • 28 Вересня, 2017
 • 1671 Переглядів
 • 0

Глава МВС Арсен Аваков готує державний переворот.

Таку сенсаційну заявою на своїй сторінці у в Facebook опублікував волонтер Роман Доник, який вважається близьким до керівництва Міністерства оборони і до Адміністрації президента.

“У сьогоднішній ситуації треба боятися не обивателів і не професійних спікерів, – пише Доник. – І навіть не радикально налаштованих професійних революціонерів. В принципі, вони не зможуть розгорнути ситуацію так, щоб перевернути човен. Найбільше я боюся, що після ряду провокацій, після спровокованого початку бійні, під виглядом збереження порядку буде проведено державний переворот силами осіб, близьких до міністра МВС Авакова”.

За його словами, система МВС найбільш закрита і законсервована з усіх міністерств.

“Там, крім патрульної поліції, взагалі нічого не відбулося. Ті ж кадри на керівних посадах, та ж системи хабарів і поборів. Нам говорили, що не можна звільняти старі кадри, тому що виросте злочинність. ОК. Кадри Аваков зберіг. Практично всі. Злочинність росте, розкриваність близька до нуля, а міністр бадьоро рапортує про реформи незрозуміло де. МВС фінансується за зовсім іншої системи, ніж воююча армія. Всі в курсі про нову техніку і зброю, яка є у нацгвардії (не у тієї, що близько до переднього краю) і якої немає у ЗСУ. МВС закупляє те, що їм потрібно тоді, коли їм потрібно. В той час, як ВСУ зарегульовані донезмоги. При цьому, армія зарегульована соратником Авакова – Пашинським і його людьми в ВР, стверджує він “, – написав Доник.

“Серед лідерів думок, журналістів і волонтерів є маса людей, які виливають тонни лайна на ВСУ, але ніколи жодним словом не критикують МВС. У той час, коли кожна закупівля в ЗСУ розбирається громадськістю під мікроскопом, всі торги в МВС закриті. І всіх влаштовують і рюкзаки по 3 тис грн і форма нацгвардії 2701 і черевики тисяча кроків. За кожен нагородний ствол від МО піднімається буря, але сотні стволів розданих Аваковим проходять непомітно. І ці люди, вони, звичайно ж, не придворні. Вони називають себе об’єктивними і незалежними. Правда ясь дивна об’єктивність виходить. Всі ці “лідери” яро ненавидять Порошенка, критикують всю владу, крім Авакова і Ко. Саме ці люди явно підтримують протести проти Президента і влади. Більш того, вони агітують за ці протести, сором’язливо забуваючи вказати, що частина влади, це квота НФ. Але винен Порошенко”, – пише Доник.

“Я дуже хочу помилятися, я дуже хочу, щоб це була просто параноя. Але я дійсно бачу саму закриту систему, законсервовану з 2014 року, яку охороняють журналісти, волонтери, балакучі голови. І я не довіряю системі, в якій з 13 року єдине зміна, це прізвище керівника. Висновок? Так висновок один. Роблячи революцію, не факт, що ви робите її не для чужого дядька, який використовує вас і момент “, – резюмує Доник.

Як відомо, наближені до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова депутати вимагають персональної відповідальності начальника Генштабу Віктора Муженка.

Зокрема народний депутат з фракції “Народний фронт” і член колегії МВС Антон Геращенко запропонував звільнити голову Генштабу через надзвичайну ситуацію в Калинівці.

Як заявив народний депутат від фракції “БПП”, секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки й оборони Іван Вінник, держава зазнала збитків на суму 800 мільйонів доларів через детонацію боєприпасів на складах під Калинівкою у Вінницькій області.

 

Читайте також: Політолог розповів, чому “аваківці” вирішили нанести удар по Порошенку

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь