Politerno > Україна і світ > Олексій Мочанов “наїхав” на головного антикорупціонера України

Олексій Мочанов “наїхав” на головного антикорупціонера України

  • Жовтень 13, 2017
  • 450 Переглядів
  • 0

Журналіст розкритикував прокурора, який “тусується” з корупціонерами. Відомий автогонщик і журналіст, активіст Евромайдана Олексій Мочанов “наїхав” на головного антикорупціонера України Назара Холодницького.

Приводом для цього стало те, що днями прокурор отримав звання “Заслужений юрист України” з рук президента. Хоча, на думку Мочанова, саме Порошенка Холодницький повинен “дамокловим мечем відрубувати від корупції”.

“VIP-ложу під час гри у футбол України і Хорватії особливо не світили в камери. Зрозуміло – чому. Президент, нинішній і колишній, генпрокурор, нинішній і колишній, міністри, нинішні і колишні, Суркіси, нинішні і колишні.

Трохи АТОшників для правильної картинки, з якими там в ложі особливо ніхто не комунікував. І антикорупційний прокурор Назар Холодницький, який в день юриста прийняв від президента відзнаку заслуженого юриста України.

Цікаво, чим це таким гучним і антикорупційним заслужив найвищу юридичну цехову нагороду наш антикорупційний прокурор?” – написав Мочанов у Facebook.

Журналіст задається питанням: чи дійсно вважає правильним Холодницький “брати нагороди у тих, кого він повинен дамокловим мечем відрубувати від корупції?”

“Справді не розуміє антикорупційний прокурор, що бути йому в цій не дуже антикорупційній ложі – негоже, неправильно, некомільфо?” – зазначив він.

“Навіть будучи в статусі віце-президента ФФУ, куди його запросив депутат Андрій Павелко? Запросив боротися з договорняками і корупцією у футболі, а не сидіти з тими, над ким антикорупційний прокурор повинен нависати. Невідворотно.

А не сидіти, обмотаний однаковим шарфом і зав’язаний однієї лавкою-бєсєдочкою?

Складно зрозуміти, чому у нас начебто дорослі і начебто просунуті люди не розуміють таких елементарних начебто речей і понять.

Начебто. Тому так і живемо”, – резюмував Мочанов.

Поділитися: