USD27.0119+0.021EUR33.5218-0.1196
Politerno > Україна і світ > Несподівано: За даними Центру Разумкова, Порошенко і його партія є електоральними лідерами серед українців

Несподівано: За даними Центру Разумкова, Порошенко і його партія є електоральними лідерами серед українців

 • Жовтень 23, 2017
 • 794 Переглядів
 • 12

За результатами соціологічного дослідження Центру Разумкова президент Петро Порошенко і його партія лишаються електоральними лідерами серед українців.

 У звіті Центру зазначається, що у разі проведення парламентських виборів найближчим часом найбільше голосів отримали б такі політичні сили: “Блок Петра Порошенка “Солідарність” (13,6%) серед тих, хто має намір взяти участь у виборах, ВО “Батьківщина” (10,0%), “Громадянська позиція” (8,9%), “Опозиційний блок” (8,6%).

“За політичну партію “За Життя” готові проголосувати 6,8% опитаних, які мають намір взяти участь у виборах, за Радикальну партію Олега Ляшка – 6,5%, за “Об’єднання “Самопоміч” – 5,9%, за Об’єднання правих партій (“Свобода”, “Правий Сектор”, “Національний корпус”) − 4,2%. Інші політичні сили набрали би менше 3% голосів виборців кожна”, – йдеться у повідомленні.

Соціологи додають, що у випадку проведення президентських виборів найбільшу електоральну підтримку у першому турі виборів отримали б Порошенко (14,0% серед тих, хто має намір взяти участь у виборах), Юлія Тимошенко (8,4%), Анатолій Гриценко (7,2%), Юрій Бойко (6,8%), Святослав Вакарчук (6,6%), Олег Ляшко (6,3%).

За Вадима Рабіновича готові віддати свій голос 5,9% учасників виборів, за Володимира Гройсмана – 4,1%, за Андрія Садового – 4,0%, за Олега Тягнибока – 3,0% , за Віталія Кличка – 2,0%, за Арсеній Яценюка – 1,4%, за Петра Симоненка – 1,4%, за Дмитра Яроша – 1,1%, за Надію Савченко – 0,8%.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 6 по 11 жовтня 2017 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками.

 

Поділитися:
 • Богдан Саварин

  Головне не за кого голосують,а хто буде рахувати бюлетені проголосувавших.

 • Oleksandr Kelym

  ОЦЕ ВЖЕ І ЦЕНТР РАЗУМКОВА ПРОДАВСЯ ! ЧИ УВЕСЬ “ЕЛЕКТОРАТ” ІЗ ГЛУЗДУ З*ЇХАВ? ТОДІ ТУДИ ВАМ, ЛОХИ, І ДОРОГА !

 • Val Vall

  повний піздьож… булька мильна БПП разом з НФ…

 • Oleksandr Kelym

  ВЖЕ І УКРАЇНСЬКА ПРАВДА ЗКУРВИЛАСЯ – МІСЯЦЬ НАЗАД У ЮЛІ БУЛО НА 3% БІЛЬШЕ А ЗАРАЗ РАПТОМ У ПЕЦІ МАЙЖЕ НА 6% !!!

 • Nadejda Bessonnica

  БРЕХНЯ!!! Українці, не слухайте і не читайте цю брехню! Це зомбування мізків наперед! Я точно знаю ситуацію і володію інформацією про справжні настрої українців! За виключенням 5% від 100 усі громадяни добре розуміють своє становище і свідомо знають що робити далі! Громадяни щиро ненавидять владу, а президента… просто слів нема((( Одним словом характеризують през-та “БРЕХУН! якого світ не бачив! Народ України ніколи не простить йому його обіцянки “закінчити війну за два тижні”(( Чи ви вважаете весь народ за дурнів?! що знов піде вибирати того самого диявола(?) Так що, не треба пускати мильні кульки в ефір! Вам ніхто Не вірить!!! Ви вже забрехалися гірше кремлівських шавок!

 • Vadim

  Очередная брехня…..Заставляют верить в то,чего не может быть в принципе….Сейчас будут человеку с нулевым рейтингом ,делать цифры,что бы потом,какой нибудь прохиндовский из цвк,смог их отразить на официальном бланке…..Мы опять наступаем на те же грабли…именно так президентом стал янукович…..

 • Дмитрий Муренко

  Вони напевне тільки у своїх запитували! Хай вин свій строк відсидить у кріслі президента, а потім хай відсидить за гратами!

 • Гоша

  Брехня!!!!!!!!!

 • Pingback: За "Соцісом" Вакарчук є головним суперником Порошенка. "Софія" називає лідером Тимошенко | Politerno()

 • Татьяна Грищук

  )))маю щось сказати? Народ!Голосуйте за Тимошенко!!!

 • Wasili Palzew

  Кто из нормальных здравомыслящих людей допустит хоть на минуту,что какие то барыги во главе с этим жмотом и толстозадым воробьём являются какими то лидерами в предвыборной компании на сегодня?!Это же чистой воды блеф и самая наглая ложь холуёв при власти!И пусть все эти мрази и барыги Порошенко засунут себе же злые и холёные языки в одно место,они уже отброшены далеко от украинского общества и будут привлечены за свои злодеяния за грабёж государства!

 • Михайло

  Центр Безрозуму. Невже ви не бачите реакції народу на теперішнє правління?