Politerno > Україна і світ > Собчак впевнена, що за “український Крим” її судити не можна

Собчак впевнена, що за “український Крим” її судити не можна

  • Жовтень 25, 2017
  • 544 Переглядів
  • 1

Російська громадська діячка Ксенія Собчак, котра виявила бажання балатуватись в президенти Росії, заявляє, що її не можна судити за висловлювання про те, що Крим за міжнародним правом належить Україні.

Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на телеведучу.

“У законі сказано, що підсудні заклики до відокремлення або порушення територіальної цілісності. У законі немає ні слова про констатацію факту і навіть про висловлення своєї думки, яка не збігається з державною. Судити мене за це не можна, і Сулеймана Кадирова не можна теж”, – заявила Собчак.

На кримінальну справу Кадирова після заяв Собчак звернув увагу глава “Агори” Павло Чиков.

За версією слідства, кримськотатарський активіст закликав до порушення територіальної цілісності, тому що опублікував відео з коментарем: “Я, Сулейман Кадиров, згоден: Крим – це Україна. Завжди таким був і буде. Дякую автору за відео. Підтримую”.

Як відомо, Собчак на своїй прес-конференції 24 жовтня заявила, що з точки зору міжнародного права, Крим – український.

Ксенія Собчак сказала, що хоче стати на виборах “голосом свого покоління”.

“Я прекрасно розумію, що те, що відбувається зараз, це не вибори. Це як би вибори”, – визнала вона, назвавши вибори “високобюджетним шоу”.

“Як професіонал можу сказати, досить низької якості. Вже в шоу я дійсно розуміюсь, моя задача – перевернути це шоу, встановити свої правила гри”, – сказала Собчак.

Прес-конференція почалася з вимоги звільнити всіх політичних в’язнів. У показаному після цього ролику з’явилися режисер Кирило Серебреніков, Олег Навальний, журналіст Олександр Соколов, режисер Олег Сенцов і колишній глава відділу внутрішньої економічної безпеки ЮКОСа Олексій Пічугін.

Окремо Собчак згадала фігуранта справи “Сьомої студії» Олексія Малобродского і краєзнавця Юрія Дмітрієва. Собчак подякувала за підтримку Михайла Ходорковського, який раніше закликав не бойкотувати вибори.

Офіційно слідчі органи поки ніяк не відреагували на це висловлювання.

Собчак оголосила, що має намір йти в президенти в якості кандидата “проти всіх”.

Вона відзначила, що прийняла таке рішення, оскільки в Олексія Навального немає шансів бути зареєстрованим. Якщо він буде зареєстрований, Собчак пообіцяла зняти свою кандидатуру.

У свій штаб Собчак запросила політтехнологів, які працювали з Борисом Єльциним, Юлією Тимошенко і Михайлом Прохоровим.

Please follow and like us:

1 Comment Already

Comments are closed.