Politerno > Україна і світ > В АП відповіли на звинувачення у фальсифікаціях перевірок декларацій

В АП відповіли на звинувачення у фальсифікаціях перевірок декларацій

  • 14 Листопада, 2017
  • 1465 Переглядів
  • 0

В Адміністрації президента заявляють, що їхні співробітники не причетні до фальсифікацій перевірки електронних декларацій.

Про це “Українській правді” повідомили у коментарі в АП .

“В Адміністрації президента відсутні будь-які інструменти впливу на Національне агентство з запобігання корупції”, – стверджують там.

У прес-службі зазначають, що відповідні заяви Ганни Соломатіної, очевидно, слід розглядати в площині її робочих та особистих стосунків з керівництвом НАЗК”.

“Прес-служба АП уповноважена заявити, що глава держави розраховує на ефективну роботу новостворених правоохоронних органів і вважає категорично неприйнятною інформаційну війну між цими відомствами, яка посилилася останніми днями і завдає шкоди суспільним інтересам”, – наголосили на Банковій.

Як повідомлялось, 14 листопада керівник департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила голову НАЗК Наталію Корчак у фальсифікаціях перевірок електронних декларацій.

За словами Соломатіної, НАЗК – не незалежний орган, його повністю контролює влада.

Соломатіна заявила також, що члени НАЗК змушували представників департаменту фінансового контролю перевіряти тих, хто не мав підлягати перевірці.

“Імовірно, це робили з метою політичної розправи або отримання хабарів”, – припустила чиновниця.

Також стало відомо, що співробітником АП, з яким працівникам НАЗК потрібно було узгоджувати висновки декларацій, є колишній радник президента, перший заступник керівника Головного департаменту стратегічного планування та оперативного забезпечення Адміністрації президента Олексій Горащенко.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE