Politerno > Україна і світ > Саакашвілі каже, що Гелетей командував перевезенням трьох зниклих грузинів – той усе заперечує

Саакашвілі каже, що Гелетей командував перевезенням трьох зниклих грузинів – той усе заперечує

  • Листопад 20, 2017
  • 403 Переглядів
  • 0

Екс-президент Грузії та лідер “Руху нових сил” Міхеіл Саакашвілі заявив, що начальник Управління держохорони Валерій Гелетей командував перевезенням трьох зниклих грузинів з Києва в Одесу.

Про це він написав у своєму Facebook.

“Викрадених грузинів перевезли трьома гвинтокрилами з Києва в Одесу, операцією командував особисто Гелетей, якого відразу впізнали наші бійці”, – йдеться у повідомленні.

Він також стверджує, що журналіста Тамаза Шавшишвілі побили рукояткою пістолета.

“В Одесі їх зустрів генерал Косик і повантажив на пором, на якому до Грузії їх супроводжувало 50 бійців спецназу”, – додав Саакашвілі.

В той же час, начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей заперечує свою причетність до затримання і депортації громадян Грузії.

Про це він написав у Facebook, реагуючи на заяву лідера “Руху нових сил” Міхеіла Саакашвілі.

 “Заяви окремих псевдополітиків про мою нібито причетність до викрадення або депортації грузин – повна нісенітниця!”, – запевнив начальник УДО.

Гелетей нагадав, що Управління державної охорони України за законом забезпечує охорону вищих посадових осіб держави, а також об’єктів органів державної влади.

“Депортація або екстрадиція злочинців, кримінальних авторитетів або осіб, які становлять загрозу для національної безпеки України, не належить ні до меж компетенції Управління державної охорони України, ні до моїх повноважень, як його начальника”, – заявив він.

Як повідомлялось, 17 листопада екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що спецназ викрав з дому журналіста провідної грузинської телекомпанії Руставі-2 Тамаза Шашвіашвілі і двох його друзів. У свою чергу, нардеп Юрій Дерев’янко повідомив, що невідомі також схопили і повезли у невідомому напрямку грузинського добровольця АТО Вано Надірадзе. Згодом стали відомі усі подробиці інцеденту.

18 листопада СБУ повідомила про видворення з України восьми громадян Грузії (Відео).

За інформацією прес-секретаря лідера “Руху Нових сил” Михайла Саакашвілі Дарини Чиж, на борту порома, який вчора, 19 листопада, прибув до Грузії, знаходяться депортовані з України громадяни Грузії, в тому числі оператор Тамаз Шавшішвілі. Він каже, що їх били і зв’язували.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *