Politerno > Україна і світ > Порошенко лідирує, Вакарчук наздоганяє Тимошенко – нове президентське опитування від 4 соцслужб

Порошенко лідирує, Вакарчук наздоганяє Тимошенко – нове президентське опитування від 4 соцслужб

  • 22 Листопада, 2017
  • 1618 Переглядів
  • 0

Згідно нових результатів соціологічного опитування, якби президентські вибори відбулися в найближчу неділю, більшість українських виборців, які виявили бажання брати участь в голосуванні і визначилися з вибором, проголосували б за чинного президента Петра Порошенка.

Про це свідчать дані одразу чотирьох соціологічних компаніями Социс, КМІС, Рейтинг та Центр Разумкова.

За даними дослідження, за Порошенка проголосували б 16,1% респондентів, за Юлію Тимошенко – 14,4%, за Святослава Вакарчука – 12,1%. За 9,3% опитаних підтримали б Юрія Бойка і Анатолія Гриценка, 7,9% – Вадима Рабиновича, 7,5% – Олега Ляшка. Відзначається, що рейтингові показники розраховані на основі тих респондентів, хто визначився зі своїм вибором і візьме участь в голосуванні.

Також респондентам запропонували зробити свій власний прогноз того, хто стане наступним президентом.

Найбільш вірогідним переможцем на президентських виборах опитані вважають Порошенко – 19,2%. Перемогу Тимошенко прогнозують 10,1% респондентів. Значна частина опитаних (42%) не змогли сказати, хто саме стане наступним главою держави.

На парламентських виборах, згідно даного дослідження, найбільшу підтримку отримала б партія ВО “Батьківщина” – 16,0%. За президентську політсилу проголоосували б 15,4% респондентів.

За результатами дослідження, близько 21% виборців на даний момент не знають, за кого віддати свій голос, а 18% взагалі не планують брати участь в голосуванні.

Опитування було проведено 28 жовтня – 14 листопада 2017 року серед 20 тисяч респондентів у всіх областях без урахування жителів тимчасово окупованих Криму і окремих районів Донбасу.

Метод дослідження – особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face) за місцем проживання респондента. Статистична похибка вибірки склала не більше 0,7% при показниках, близьких до 50%, і не більше 0,4% при показниках, близьких до 10%.

В кінцці жовтня за один день одразу три соціологічні компанії презентували результати досліджень електоральних настроїв.

Компанія “Соціс” тоді оприлюднила результати свого дослідження “Соціально-політична ситуація в Україні”. За його даними, лідер гурту “Океану Ельзи” Святослав Вакарчук з 14,8% посідає друге місце в президентському рейтингу після Петра Порошенка, якому нарахували 16,9% серед тих, хто планує взяти учать у голосуванні і визначився зі своїм вибором. За лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко готові голосувати 13,5% опитаних

Читайте також: Для чого на Банковій влаштували битву ”рейтингів”?

або 19 на 5 дало 12. Як намалювали високий рейтинг Вакарчука

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE