Politerno > Україна і світ > Садового викликали до СБУ через карту з – “народними республіками ДНР і ЛНР”

Садового викликали до СБУ через карту з – “народними республіками ДНР і ЛНР”

  • Грудень 4, 2017
  • 323 Переглядів
  • 0

Мера Львова Андрія Садового викликали до СБУ через карту з так званими “народними республіками ДНР і ЛНР”, представленої на Безпековому форумі у Львові.

Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, про це Садовий сказав під час спілкування із бійцями АТО, які пікетували його кабінет у зв`язку із цим інцидентом.

“Я маю сьогодні о 15.00 годині йти в СБУ, тому що викликають мене як свідка по цьому форуму. СБУ замість того, щоб займатись терористами, будуть спілкуватись”, – зазначив львівський мер.

Він зазначив, що багатьох збентежила карта, яка була розміщена під час форуму.

“Це є карта, яка була розміщена на європейському сайті і вона була як ілюстрація до російської окупації територій по Європі. Там були показані окуповані території в Молдові, в Грузії, в тому числі в Україні. Було показано, що в окупації знаходиться Крим і в окупації знаходиться частинна Донецької і Луганської областей”, – сказав Садовий.

За його словами, він переглянув цю статтю і “вона в принципі є об’єктивна”, а хтось просто “попробував подати певну інформацію під певними акцентами”.

Як відомо, 30 листопада, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка пообіцяв подати заяву в СБУ про підтримку “народних республік” з боку організаторів та учасників Львівського безпекового форуму, який проходив у приміщенні Українського католицького університету (УКУ).

Підставою став той факт, що на англомовній карті позаду учасників форуму були перелічені підтримувані Росією осередки сепаратизму – Придністров’я, Абхазія, Південна Осетія, Донецька та Луганська “народні республіки”, а також анексований Крим.

Читайте також: Садовий виправдовувався перед сенатором Мерфі, що це не він володіє ЗМІ, а дружина

або Як на Тернопільщині Садовий “викручувався” щодо голосів його фракції за медреформу (Відео)

Поділитися: