Politerno > Україна і світ > Рада Євросоюзу продовжила економічні санкції проти РФ на півроку

Рада Євросоюзу продовжила економічні санкції проти РФ на півроку

  • Грудень 21, 2017
  • 371 Переглядів
  • Comments Off

Рада Європейського Союзу вирішила продовжити економічні санкції проти Росії до 31 липня 2018 року.

Як повідомляє ЄП, про це йдеться у повідомленні Ради ЄС.

“21 грудня Рада ЄС продовжила економічні санкції, спрямовані проти окремих секторів російської економіки, до 31 липня 2018 року”, – йдеться у повідомленні.

Це рішення було прийняте після того, як на саміті ЄС президент Франції Еммануель Макрон і кацлерка Німеччини Ангела Меркель повідомили про стан виконання Мінських угод і констатували, що вони і досі не виконані. Через це було прийняте політичне рішення про продовження санкцій.

Сьогодні Рада закріпила це рішення шляхом письмової процедури і, відповідно до правил для всіх подібних рішень, одноголосно.

ЄС запровадив економічні санкції проти РФ 31 липня 2014 року на один рік у відповідь на дії Росії, яка дестабілізувала ситуацію в Україні. Санкції спрямовані на фінансовий, енергетичний та оборонний сектори та сферу товарів подвійного призначення.

19 березня 2015 року тривалість санкцій зв’язали з повним виконанням Мінських угод, які повинні були бути виконані до 31 грудня 2015 року.

Оскільки цього не сталося, і з огляду на те, що Мінські угоди, як і раніше, не були повністю виконані, ЄС регулярно подовжував дію санкцій.

Як повідомлялось, 14 грудня лідери країн Євросоюзу схвалили продовження економічних санкцій проти Росії ще на шість місяців.

Також стало відомо, що Білий дім схвалив нові санкції проти Росії за порушення договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності (РСМД).

Please follow and like us: